ГоловнаПослугиРемонт телефонівТелефон не заряджається

Телефон не заряджається

Чому телефон не заряджається?

фото телефон не заряджається

Як показує практика, найчастіше мобільні телефони перестають працювати через необережні дії їх власників. Хоча це правило працює не завжди, адже є ряд поломок, які можуть виникати без провини користувача. Так про що ж може сказати симптом, коли Ваш телефон не заряджається?

Найпоширенішими є проблеми з живленням, наприклад, коли телефон зовсім не заряджається або заряджається, але повільно. Причиною тому може бути як фізичне зношення певних деталей, так і необережні руки користувача. Незалежно від причини поломки – ремонт телефонів повинен здійснювати фахівець, а не любитель.

Неможливо зарядити телефон телефон. «Симптоми», які можуть вказувати на проблеми в ланцюзі харчування:

 • Телефон швидко розряджається;
 • Довго заряджається телефон;
 • Телефон імітує заряд, але не заряджає батарею;
 • Ваш телефон не заряджається через usb-кабель або зарядний пристрій;
 • Не включається телефон.

Варто відзначити, що найбільш небезпечною ситуацією є залиття апарату рідиною. У таких випадках вкрай важливо якомога швидше доставити апарат в сервісний центр, де фахівець проведе діагностику, чистку та ремонт телефону після потрапляння води, при необхідності.

Ми радимо власникам телефонів завжди тримати при собі контакти професійного сервісного центру, щоб не довелося кидатися в пошуках такого.

фото не заряджається телефон  фото заміна роз'єму в телефоні

Телефон не заряджається? Причини можуть бути наступними:

 1. Зламалося зарядний пристрій.
  Дуже часто власники телефонів беруть кабель з собою і ставлять свої телефони заряджатися де доведеться, не знаючи про особливості електричних мереж, можливих скачках напруги, які приведуть до того, що зарядка, а можливо і сам смартфон, вийде з ладу. Найбільше зло – автомобільні зарядки.
  Щоб переконатися, що телефон не заряджається через несправний зарядного пристрою, потрібно взяти завідомо справнц зарядку і подивитися, чи буде Ваш телефон заряджатися через неї;
 2. Батарея розрядилася до 0%.
  Так, ми не помилилися, і Ви правильно прочитали. Розряджений акумулятор дійсно може бути причиною, по якій не заражається телефон. Не варто залишати свій девайс повністю розрядженим, адже «оживити» його потім зможе тільки майстер, за допомогою лабораторного блоку живлення. Варто відзначити, що це не дуже добре впливає на ресурс АКБ (батарею);
 3. Вийшов з ладу роз’єм зарядки і / або пошкоджені контакти на платі.
  Це найчастіша причина, по якій неможливо зарядити телефон. У більшості випадків визначити поломку можна власноруч: поворушіть штекер зарядки в місці роз’єму. Якщо зарядка відновиться, то необхідна заміна роз’єму в телефоні;
 4. Збій програмного забезпечення.
  Цей симптом і наслідок зв’язані не часто, але некоректно працююче програмне забезпечення цілком може бути причиною недугу. Рішення – перепрошивка телефону;
 5. Вийшов з ладу контролер.
  Якщо зазначені вище варіанти не спрацювали, і у Вас як і раніше не заряджається телефон, слід перевірити роботу контролера живлення (мікросхема, яка відповідає за зарядку). Будинки цього не зробиш, на цьому етапі варто звернутися до фахівця, який зробить ремонт плати телефону і замінить «винуватця» поломки.

З’ясувати, чому не заряджається телефон, і усунути проблему самостійно – непросто, тут потрібна консультація і допомога розумних фахівців. Якщо Вам необхідна заміна гнізда зарядки телефону або більш складний ремонт – інженери СЦ «TotalService» проведуть повну діагностику пристрою, визначать «корінь» проблеми і оперативно відремонтують Ваш стільниковий телефон. Гарантія на ремонт – 6 місяців.

Виберіть найближчий офіс і приносите до нас свій девайс на «реабілітацію».