ГоловнаПослугиРемонт телефонівЗаміна екрану на телефоні

Заміна екрану на телефоні

Заміна екрану на телефоні. Як визначити, що вийшов з ладу дисплей

Однією з найпоширеніших послуг, якими користуються власники мобільників в СЦ «TotalService», є заміна екрану на телефоні. При цьому передня панель може бути як вкрита дрібними, ледь помітними тріщинами, так і розбита вщент. Поломка дисплея (матриці) визначається швидко – девайс досить уважно оглянути. Якщо на екрані є тріщини, але зображення є, то питання вирішить заміна сенсора в телефоні. А якщо пошкоджена матриця, то зображення на екрані спотворене, частково або повністю відсутнє Усунути цю проблему можна тільки одним способом – замінити екран в телефоні.

Заміна екрану на телефоні. Причини поломки

Вихід з ладу дисплея, як правило, пов’язаний з механічними пошкодженнями – падіння пристрою з висоти, удари, вплив вологи, натиснення на телефон. Найбільш небезпечно проникнення вологи, так як вона призводить до замикання і / або виникнення корозії на материнській платі, екрану і шлейфах, які їх з’єднують. Щоб усунути цю проблему, слід негайно провести заміну дисплея на телефоні, провести чистку або ремонт плати телефону і відновити роботу пошкоджених доріжок.

фото заміна екрану на телефоні  фото ремонт екрану телефона

Якщо було падіння або проникнення рідини на екран, то з походом в сервісний центр відтягувати взагалі не можна. Ми наполегливо рекомендуємо відразу ж віднести апарат в сервісний центр, де фахівці проведуть ретельну діагностику телефону, точно визначать поломку і негайно зроблять ремонт телефону після потрапляння води. Затягування з ремонтом питання не вирішить, а лише посилить поломку.

Типи екранів: Чому в деяких моделях ремонт екрану телефону дорожче?

фото заміна дисплея на телефоні

У нових моделях існує 2 види екранів: в одних апаратах сенсор і дисплей це дві окремі деталі, в інших – єдиний цілісний модуль. У другому випадку, замінити екран на телефоні можна тільки в зборі з сенсором. Все залежить від конструкції конкретної моделі.

Сьогодні в доступі є маса відеороликів, в яких демонструється, як “легко” самостійно здійснити ремонт екрану телефону. Однак, ми цього робити не радимо, тому що телефон досить крихке пристрій, і один невірний рух може привести до більш серйозної поломки. Така економія не виправдана, надто вже великий ризик.

Інженери нашого центру якісно здійснять заміну дисплея дисплея на телефоні. Гарантія на ремонт телефонів – 6 місяців. Ми встановлюємо оригінальні деталі, або високоякісні аналоги, якщо оригінальні з якихось причин недоступні.

Порада: Не варто звертатися в ларьки з сумнівною репутацією для заміни екрану на телефоні – це гроші і нерви витрачені даремно

Приносьте свій пристрій в сервісний центр «TotalService» – наші майстри полагодять Ваш телефон і Ви зможете повноцінно користуватися своїм оновленим девайсом.
Оберіть найближчий сервісний центр TotalService. З нами ремонт телефону пройде швидко і без ускладнень.