ГоловнаПослугиРемонт телефонівЗаміна роз’єму в телефоні

Заміна роз’єму в телефоні

Заміна роз’єму в телефоні з гарантією

Сучасні телефони оснащені різними роз’ємами (micro USB для зарядного пристрою, Місго-jack 2,5 мм і mini-jack 3,5 мм для навушників), які теж ламаються. Визначити, що потрібен ремонт або заміна роз’єму в телефоні можна за такими ознаками:

 • при підключенні зарядки пропадає сигнал підключення;
 • підвищується температура штекера;
 • справні навушники неповноцінно працюють на Вашому телефоні (наприклад, навушники працюють по черзі).

Ми категорично не рекомендуємо ремонтувати такі несправності самостійно. І радимо звернутися до досвідчених фахівців з ремонту телефонів.

До переліку наших послуг входять ремонту будь-якого рівня складності, заміна роз’єму на телефоні в тому числі. Що потрібно від Вас? Принести несправний апарат в один з наших офісів, а інше – зроблять фахівці.

У яких випадках необхідна заміна роз’єму на телефоні?

Ознаки, описані вище, не завжди говорять про поломку роз’єму телефону. Несправна робота навушників або зарядки, підключених до телефону, може бути наслідком пошкодження кабелів.

фото заміна роз'єму в телефоні  фото ремонт роз'єму телефона

Найбільш часті причини поломок роз’ємів:

 • під впливом води (окислені роз’єм, як наслідок);
 • механічні дії (удар, падіння телефону);
 • засмічення входів роз’ємів.

Майстри TotalService проводять і заміну, і ремонт роз’єму телефону. Вид ремонту залежить від діагностики, яка проводиться протягом 3х днів. В нашій мережі майстерень також є послуга термінової діагностики (до 3-х годин) вартістю 255 грн.

Ремонт роз’єму телефона у фахівців TotalService

 1. 5 причин, чому ремонт в наших майстернях – це зручно:
 2. Всі наші сервіси в Києві знаходяться біля метро;
 3. Для тих, хто поспішає, ми надаємо послугу термінової діагностики;
 4. Ми гарантуємо якість виконуваного ремонту;
 5. Наші менеджери зв’язуються з клієнтами після виконаних робіт, щоб упевнитися, що відремонтована техніка працює справно;
 6. Ми виконуємо ремонт так, що Ваша будет працювати як нова – це зручно, тому що не потрібно витрачатися на нову техніку.

Якщо у Вас не включається телефон, виламаний роз’єм, телефон не заряджається, занадто швидко заряджається або навушники працюють з перемінним успіхом – приходьте до нас. Ремонт будь-якої складності, в тому числі, заміна роз’єму в телефоні – нашим майстрам по плечу.

Які телефони ми ремонтуємо?

Ми виконуємо ремонт телефонів всіх виробників, в тому числі: