ГоловнаПослугиРемонт телефонівЗаміна сенсора в телефоні

Заміна сенсора в телефоні

Заміна сенсора в телефону в Києві

фото заміна сенсора в телефоні

Після невдалого «польоту» на екрані Вашого мобільного красується потворна тріщина? Або Ви особисто переконалися в шкоді спиртного, випадково пролив на свій смартфон шампанське? Або можливо, сенсорний екран Вашого улюбленця просто перестав реагувати на дотики без будь-яких видимих ​​причин?

Не треба панікувати! Заміна сенсора в телефоні – одна з найбільш «популярних» послуг. Головне – знайти хороший сервісний центр по заміні сенсора на телефоні в Києві. Щоб руки у майстра росли з правильного місця, деталі встановлювали якісні, а гарантія на ремонт телефонів була не менше 6 місяців.

Причини, за якими може не працювати сенсор на телефоні

Упевнений, Вам, як і мені, складно уявити свій день без смартфона. Це як додатковий зовнішній орган, який постійно нас супроводжує, зношуючись при цьому і піддаючись всіляким небезпекам. Особливо часто виходить з ладу сенсор, адже це сама тендітна деталь.

заміна сенсорного экрану на телефоні

Сенсорний екран – це скло, на яке наклеєна найтонша сенсорна плівка, вона ж є електро-датчиком, що відповідає за реакцію на дотики. Сенсор завжди розташований поверх дисплея (матриці) телефону. Сенсорна панель дуже чутлива до механічних пошкоджень і може вийти з ладу навіть від сильного тиску пальцем, не кажучи вже про удари та падіння.

В якому тільки стані до нас не приносили телефони. Хтось їх упускає на асфальт, хтось зопалу кидає об стіну, хтось зверху сідає, занурює в унітаз … Таких історій – хоч книгу пиши. У всіх подібних ситуаціях заміна сенсора в телефоні – єдиний спосіб повернути апарат до життя. Благо, заміна сенсора на телефоні – для майстрів мережі СЦ «TotalService» процедура звична. Запам’ятайте: якщо не працює сенсорний екран на телефоні (не реагує або розбитий) його відремонтувати ніяк не можна! Питання вирішить тільки заміна скла на телефоні на нову деталь, єдиний виняток – збій програмного забезпечення. Такі випадки зустрічаються не часто, рішення – перепрошивка телефону. Але це може визначити лише майстер в процесі діагностики телефону.

Заміна сенсора в телефоні необхідна якщо:

  • На екрані видно тріщини;
  • Сенсор в деяких місцях не реагує на дотики або зовсім не працює;
  • Тачскрін спрацьовує самовільно.

фото заміна сенсора на телефоні

Сенсорний екран складається з декількох шарів, в разі, якщо якийсь з них пошкоджений, тач довго працювати не буде. Якщо не працює сенсор на телефоні – в більшості випадків можливо поміняти лише сенсорне скло на телефоні, не змінюючи при цьому дисплей. Настільки «малою кров’ю» виходить обійтися, якщо зображення не має дефектів (чітке, без темних та світлих плям). Але, якщо в зв’язку з конструктивними особливостями моделі передбачена повна заміна екрану на телефоні (він же дисплейний модуль, дисплей і сенсор в зборі), то окремо замінити сенсор навряд чи вийде.

Чому клієнти довіряють мережі СЦ «TotalService»?

  1. Мережа офісів по Києву
  2. Великий досвід. Компанія успішно працює з 2004 року.
  3. Позитивні відгуки по ремонту телефонів від наших клієнтів – порядність для нас понад усе.
  4. У нас працюють тільки досвідчені майстри зі стажем не менше 5-ти років.
  5. Гарантія на ремонт телефонів – 6 місяців! А це половина гарантії, яка надається виробником при купівлі нового смартфона.

В сервісному центрі «TotalService» переважно встановлюються оригінальні сенсорні екрани. При відсутності таких – аналоги високої якості. Але дешеві китайські копії – НІКОЛИ! Тому, якщо Вам запропонують заміну сенсора в телефоні за ціною істотно дешевше нашої – будьте обережні, найімовірніше, в Ваш апарат встановлять неякісну деталь.

Запрошуємо Вас в будь-який з наших офісів. Ми напевно знаємо, як привести Ваш смартфон в повний робочий стан.

Оберіть найближчий до себе сервіс з ремонту телефонів в Києві.