ГоловнаПослугиРемонт телевізорів

Ремонт телевізорів

Ремонт телевізорів в Києві

Телевізор – фактично невід’ємний атрибут повсякденного життя сучасної сім’ї. Тому коли ТВ виходить з ладу, всі її члени відчувають себе відокремленими від джерела актуальної інформації та розважального контенту. Питання – де відремонтувати телевізор? – стає чи не найголовнішим. Звичайно, знайти майстра по ремонту телевізора в Києві не є великою проблемою: досить ввести в пошукові системи відповідний запит. Але виникає інше питання – де гарантія, що надана послуга буде достатньо якісною? Адже сучасні телевізори, чи то LCD (РК), чи то плазмовий або LED, є дуже складною і прогресивною технікою, для ремонту якої потрібні фахові знання та професійний досвід. Крім того, діагностика повинна виконуватись на сертифікованому обладнанні, а при налагодженні апарату потрібно використовувати лише оригінальні комплектуючі.

Ціни на ремонт телевізорів

Послуга \ Діагональ15-20″21-26″27-31″32-37″37,5-39″40-49″50-60″50-60″
 Діагностика (не враховуючи читску від попадання вологи, комах) 250250250 250 250 250 250 250
Прошивка без програматору
 455 455 455 455 500 550650
Прошивка чипу flash пам’яті 6306507501100123014301680
Ремонт плати з пайкою (на елементному рівні).
Без урахування вартості деталей
 630780123013801550195037506000
Ремонт, заміна підсвічування з урахуванням вартості деталей 78088013801990228028005600от 5800

Оберіть виробника:

іконка ремонт телевізорів bravisіконка ремонт телевізорів jvc іконка ремонт телевізорів lgіконка ремонт телевізорів panasonic іконка ремонт телевізорів philipsіконка ремонт телевізорів samsungіконка ремонт телевізорів sharp іконка ремонт телевізорів sonyіконка ремонт телевізорів thomson іконка ремонт телевізорів toshiba іконка ремонт телевізорів xiaomiіконка ремонт телевізорів kivi
Тобто, усунення несправності повинно виконуватись виключно в професійному сервісному центрі з ремонту телевізорів, як от TotalServic, що успішно функціонує на ринку з 2004 року. Тут працюють освічені телемайстри, що успішно справляються зі ремонтом будь-якої складності. Про те, що якість послуг, які надаються, дуже висока свідчить піврічна гарантія на виконану роботу.

Які моделі ми ремонтуємо

Надаючи послуги з ремонту телевізорів, ми відповідаємо за якість своєї роботи. Гарантом цього є не лише висока майстерність та професійна грамотність наших фахівців, але й інноваційне обладнання, яке ми використовуємо під час проведення робіт.

Ми виконуємо ремонт:

 • LCD телевізорів (РК телевізорів). Це моделі з рідкокристалічним дисплеєм, тобто таким, що працює на основі рідких кристалів. Підсвічування LCD-екранів виконується з допомогою люмінесцентних або флуоресцентних ламп;
 • ремонт LED телевізорів, підсвічування екранів яких виконується за одним з двох варіантів: бокове підсвічування (дешевше) та заднє (складніше і дорожче). При проходженні електричного струму через напівпровідниковий пристрій виникає світіння. В залежності від кольору зображення в конкретний момент вмикаються світлодіоди різних кольорів, внаслідок чого зображення стає максимально яскравим;
 • ремонт плазмових телевізорів, що являють собою скляні пластини, між якими знаходяться особливі ємності, наповнені електрично зарядженими ксеноном та неоном. Під час дії на них електричного заряду гази нагріваються і світяться, перетворюючись на плазму. Для того, щоб світінню надати певного кольору задня поверхня кожної ємності вкрита флуоресцентним з’єднанням – люмінофором. Випромінюване світло збуджує люмінофори, внаслідок чого створюється певне світло;
 • ремонт проекційних телевізорів, зображення яких проектується на великий екран після його оптичного збільшення.

Основні ознаки виходу з ладу

Співробітники нашої компанії впораються з несправністю телевізора будь якої складності. Нижче перераховані дефекти, з якими ми стикаємося найчастіше.

 1. Не вмикається телевізор. Причинами можуть бути вихід з ладу інвертора, рядкової або кадрової розгортки, системи живлення. Для їх виявлення потрібно провести професійну діагностику. Бажано одразу після виникнення затримки вмикання звернутись в сервісний центр.
 2. Не працює екран. Швидше за все проблема полягає в несправності системи управління підсвічуванням чи системи живлення підсвічування. Можливо також, що вийшли з ладу лампи або світлодіоди.
 3. Відсутній звук у телевізорі. Причиною можуть бути зламані динаміки, потрапляння вологи, послаблення контактів.
 4. Зникла яскравість на екрані. Проблема може полягати в пошкодженні високовольтних проводів, що йдуть до матриці екрану, в перегоранні лампи підсвічування, в несправності материнської плати, що керує інвертором, або в самому інверторі.
 5. Телевізор не перемикає канали. Зазвичай причиною може бути пошкодження прошивки або підгорання мікропроцесора, неякісна пайка тюнера.
 6. Телевізор не ловить канали. Скоріш за все збите налаштування систем мовлення.
 7. Вертикальні смуги на екрані.

Вони можуть з’явитись внаслідок слабкого з’єднання шлейфу матриці в результаті окислення чи надлому. Це також може бути ознакою зламу самої матриці або ж виходу з ладу якихось елементів системи.
При будь-якій з цих несправностей потрібно звертатись за сервісом в спеціалізований центр, де вам нададуть якісні та оперативні послуги по ремонту телевізорів будь-якої марки.

Ціна ремонту залежить від складності роботи та вартості комплектуючих, що будуть замінені в разі необхідності.