ГоловнаПослугиРемонт телевізорівРемонт LCD телевізорів

Ремонт LCD телевізорів

Швидкий та якісний ремонт LCD (РК) телевізорів

Коли перед тобою стоїть вибір – який телевізор придбати, схиляєшся до того, що техніка повинна бути суперсучасною та надзручною. Все так, з цим складно сперечатись. Але треба мати на увазі, що і ремонт ультрасучасної техніки – надто непроста справа, що потребує не лише досвіду, але й високопрофесійної грамотності.
Перш ніж говорити про ремонт РК-телевізорів, потрібно визначитись – чим саме LCD-телевізори відрізняються від LED, адже і ті, і інші працюють на рідкокристалічній (РК) матриці. Різнить їх підсвічування: в основі дисплею LCD-телевізорів рідкі кристали з люмінесцентним або флуоресцентним підсвічуванням, а підсвічування у LED-дисплея світлодіодне. Лагодження різних видів телевізорів також суттєво відрізняються.

В яких випадках потрібен ремонт LCD-телевізорів?

Наші фахівці радять з будь-якою поломкою вашого ТВ звертатись до професійного сервісного центру. Спроба зекономити, звернувшись до менш досвідченого фахівця, може призвести до надто невтішних наслідків: після «ремонту» вам доведеться купувати новий пристрій.

З якими видами несправностей найчастіше стикаються специ СЦ TotalService?

  1. Миготіння екрану. Ця проблема може виникнути внаслідок поломки лампи підсвічування або несправності системи її охолодження.
  2. Смуги на екрані. Відсутність кольору. Можливий вихід з ладу відеопроцесора, відеопідсилювача або трансформатора.
  3. Вузька вертикальна смуга свідчить про проблему з роботою трансформатора рядкового розверстування.
  4. «Сніг» на екрані, відсутність сигналу – симптоми ушкодження антенного кабелю чи самої антени. Можливими причинами можуть також бути несправність тюнера, відсутність контакту на вході приймання сигналу, відсутність радіоканалу.

Наш досвід свідчить про те, що часто причиною несправності телевізора є також ушкодження блока живлення. Щоб зберегти від цього телевізор і попередити багато проблем, рекомендується встановити стабілізатор напруги.

Часто ремонт РК телевізорів полягає в заміні екрану. Ця складна операція вимагає наявності оригінальних комплектуючих, а від наших майстрів – професійних навичок та спеціальних знань. Маючи ці складові, з даним завданням, як і з ремонтом інвертора РК телевізора, ми успішно справляємося.

Якісний ремонт РК-телевізорів в СЦ TotalService

Будь-яка з перелічених вище несправностей потребує проведення професійного ремонту LCD-телевізорів, що є послугою високої складності. Тому звертайтесь лише до грамотних фахівців, що працюють на сертифікованому обладнанні і володіють спеціальними знаннями та навичками.

Співробітники TotalService проведуть якісний ремонт за цілком доступну ціну. Вартість кожного ремонту рахується індивідуально та оголошується тільки після повної діагностики.

Тому відповідь, наприклад, на запитання – скільки коштує замінити РК-екран телевізора? – може бути озвучена лише після її проведення.

Наші фахівці повернуть приладу динамічність при будь-якому ушкодженні, доб’ються його бездоганної роботи. Оскільки ремонт РК-телевізорів – складний та відповідальний процес, виконуємо ми його лише на власній базі. Не дивлячись на те, що офіси СЦ є практично у всіх мікрорайонах столиці і для зручності клієнтів розміщені поруч зі станціями метро, ми в свою роботу ввели безкоштовну послугу «доставка техніки». Сутність її в тому, що співробітник TotalService в зручний для вас час приїде і забере несправний ТВ. Далі буде проведена діагностика, оголошена ціна і термін ремонту, після закінчення якого апарат буде повернуто з наданою піврічною гарантією на проведений ремонт.

Ми повністю клієнтоорієнтовані, і робимо все для вашої зручності.