ГоловнаПослугиРемонт телевізорівРемонт плазмових телевізорів

Ремонт плазмових телевізорів

Швидкий та якісний ремонт плазмових телевізорів в Києві

Значущість телевізора в повсякденному житті не оціниш, допоки він з нього не зникне. Достатньо трапитись будь-якій поломці ТВ, і людина відразу відчує себе відрізаною як від актуальної інформації щодо новин та аналітики, так і відносно розважального контенту. Вдома починається невелика паніка, а в повітрі висить питання – де можна зробити якісний ремонт плазмових телевізорів? Адже пропозицій безліч, але як можна бути впевненим в надійності роботи телемайстра?
Невеличка підказка – орієнтуйтесь на досвід роботи фірми та відгуки її клієнтів. Додаткові послуги типу безкоштовної доставки техніки є істотним бонусом. Всі ці показники характерні для роботи сервісного центру TotalService.

В яких випадках потрібно звертатись в сервісний центр?

Найпростіший ремонт можна виконати і самостійно. Мова йде, наприклад, про несправності пульту управління, який легко розібрати, почистити, поставити нові батарейки. Неважко також замінити пошкоджений провід, якщо ви впевнені в тому, що проблема саме в ньому. Якщо ж ні, потрібно звертатись до фахівців.
Перш ніж виконати ремонт плазмових телевізорів у Києві, наші спеціалісти виконують повноцінне всебічне діагностування. Найчастіше під час роботи доводиться повністю замінювати ушкоджені вузли та деталі. Зазвичай негаразди виявляються:

  • у блоці живлення (він може перегоріти);
  • у підсилювачі проміжних і низьких частот;
  • у блоці електричного управління;
  • у блоці кадрової і рядкової розгорток.

Професійний ремонт плазми знадобиться також при:

  • ламанні селекторів радіоканалів;
  • виході з ладу модуля колірності;
  • несправності селектора синхроімпульсів або модуля кольору;
  • ушкодженні матриці телевізора.

Досить часто до нас звертаються з проханням надати послугу «ремонт плазмових телевізорів», коли розбивають екран. У відсотковому відношенні це досить частий запит, оскільки користувачі зазвичай надають перевагу моделям з великим дисплеєм, який більш вразливий щодо ушкодження.

Якісний ремонт плазмових телевізорів в СЦ TotalService

Ремонт та відновлення плазмових телевізорів можна віднести до послуг підвищеної складності. Цю роботу повинні виконувати лише грамотні й досвідчені фахівці, інакше ви
ризикуєте тим, що «налагодження» призведе до повної непридатності до роботи вашої плазми. Звертайтесь лише в сервісні центри з багаторічним досвідом та ідеальною репутацією!

Майстри TotalService працюють виключно на сертифікованому обладнанні та використовують для ремонту лише оригінальні комплектуючі. Особливо це є значущим при заміні екрана – частої причини ремонту плазмових телевізорів. Нашу діяльність можна без перебільшення назвати повноцінною альтернативою купівлі нового телевізора. Всю роботу, чи то ремонт матриці, чи то перепрошивка програмного забезпечення, чи ремонт мікросхем, чи інші поломки, що потребують суттєвого втручання, ми виконуємо на власній базі. Фахівці повернуть обладнанню справність, доб’ються його бездоганної роботи.

Не дивлячись на те, що офіси фірми знаходяться в різних мікрорайонах столиці і розміщені поблизу станцій метро, для зручності клієнтів ми ввели безкоштовну послугу «доставка техніки». В її рамках фахівець TotalService під’їжджає за адресою й забирає зламаний ТВ в сервісний центр. Після проведення діагностики озвучується вартість ремонту і виконуються самі роботи. Потім техніка безкоштовно повертається назад з наданням піврічної гарантії на проведений ремонт.

Ми повністю клієнтоорієнтовані і робимо все для вашої зручності.