ГоловнаПослугиВідновлення данихВідновлення видалених фото

Відновлення видалених фото

Відновлення видалених фото. Куди звернутися?

Що робити якщо пропали фотографії? Ті самі, на яких відображені перші кроки Вашого малюка або незабутні моменти з річниці батьків? Відповідь проста – відновлення видалених фото в сервісі «TotalService».

  • По перше – не хвилюйтесь, фото які Ви ненароком видалили нікуди не ділися, вони зберігаються на жорсткому диску, АЛЕ тільки до того моменту, поки Ви не «заллєте» на їх місце нові знімки. Тому, якщо Ви помітили, що фото пропали – виключайте пристрій, тоді відновлення видалених фото в сервісному центрі пройде швидко і безболісно.
  • По друге – на просторах інтернету є багато програм для відновлення видалених фото. Частина з них платні, деякі можливо скачати безкоштовно. Але як показує практика, з деякими програмами без 100 грам зусиль не розберешся. Або на відновлення видалених фото втрачається багато часу.

Ось Ви скачали необхідну програму, діяли щодо інструкції, здавалось – ціль близько, Вам вдалося відновити видалені фотографії, але відновились лише іконки зображень. От халепа…

Коли необхідне відновлення видалених фото – На допомогу прийдемо ми!

  1. Фахівці проведуть відновлення фото навіть з пошкоджених носіїв і навіть після форматування!
  2. Ми відновимо видалені фото різних форматів з носіїв інформації пошкоджених від вірусів.
  3. Наші офіси знаходяться не далеко від метро в різних районах Києва.
  4. На ремонт ми надаємо гарантію 6 міс, тому що якість для нас на першому місці.

Бажаємо Вам ніколи не зіткатися з такою неприємністю, як втрата улюблених знімків. Проте, якщо те сталося – Ви знаєте хто допоможе Вам відновити видалені фото.

Сервісний центр «TotalService» завжди готовий повернути безцінні моменти життя та відновити видалені фото!