ГоловнаАкціїЗнижка 50%

Знижка 50%

Для постійних клієнтів в нашому сервісному центрі діє унікальна система знижок.

1. Знижка 50% в рамках одного ремонту

Якщо під час ремонту Вашої техніки знадобляться додаткові послуги, то на них ми зробимо приємну знижку. На кожну другу послугу в рамках одного ремонту ми дамо знижку 30%, на кожну третю – 50%.

(Наприклад, Ви принесли ноутбук на заміну екрану. В процесі діагностики наші інженери з’ясували, що ще потрібно провести програмну профілактику, а також почистити від пилу систему охолодження. В такому випадку вартість першої послуги Ви оплачуєте в розмірі 100%, другу послугу оплачуєте зі знижкою 30% (тобто, сплачуєте 70% від вартості в прайсі). А за третю послугу Ви платите тільки половину!)

2. Знижка 50% за рекомендацію

Ви рекомендуєте нас Вашим знайомим. При здачі техніки в ремонт досить сказати: “Я за рекомендацією”. І назвати прізвище того, хто рекомендував. Для людини, який звернувся від Вашого імені ми зробимо знижку 10% на ремонт. Для Вас особисто ми надамо знижку 50% на будь-яку нашу послугу на протязі місяця.

3. Знижка 81%

Після кожного звернення до нас Ви отримуєте знижку 81% на чистку техніки (чистка системи охолодження ноутбука або комп’ютера, чистка оргтехніки). Також ми даємо знижку 25% на ремонт будь-якої іншої техніки. Ці знижки діють 5 днів з моменту останнього звернення до нашого сервісного центру.

4. Знижка 40% на всі послуги без обмежень в часі використання

Таку знижку ми надаємо нашим дилерам.