ГоловнаРемонт китайських телефонів

Ремонт китайських телефонів

Ремонт китайських телефонів в TotalService

Останні кілька років, гаджети привезені з Китаю відвоювали серйозний сегмент ринку у Apple, Nokia і Microsoft. Приваблюють вони широким функціоналом, ціною, але з довговічністю тут не все так просто. Відразу після напливу пристроїв в широкі маси, люди стали шукати в інтернеті «ремонт китайських телефонів», тим самим поклавши початок новому виду сервісу.

   

Причини та наслідки поломок китайських телефонів

Варто пройти по вулиці, видно, що кожен 3-й тримає в руках гаджет, родом з «піднебесної». І тут йдеться не стільки про те, де телефон збирався (кожен чув про те, де відбувається виробництво провідних західних флагманів), а скоріше про те, де його винайшли.

фото ремонт китайських телефонів  фото ремонт китайських телефонів в києві

Азіатські країни – передові в плані точних технологій, але, тим не менш, ремонт китайських телефонів в Києві здійснюється нашими інженерами, причому, нітрохи не гірше від брендових. Не везти ж зламаний апарат в ремонт китайських телефонів, що знаходиться «за тридев’ять земель». Однак, є один момент – хоч “китайців” греблю гати, а от деталі є далеко не для всіх гаджетів піднебесної.

Найчастіше виходять з ладу пристрої з наступних причин:

  • Програмні збої. Це пов’язано з тим, що китайські виробники зазвичай вкрай мало уваги приділяють оптимізації програмного забезпечення по відношенню до встановленого «заліза». Терміни підтримки програмного забезпечення теж невеликі;
  • Низькоякісні елементи та якість збірки, в цілому. У таких смартфона часто виходять з ладу мікросхеми, типу контролера живлення, процесора і флеш-пам’яті;
  • Фізичні ушкодження, що пов’язано з використанням низькоякісних матеріалів для виготовлення корпусу.

фото ремонт китайського телефону

Причому, «відразу» діагностувати точну причину навіть помітивши симптом досить складно. Важливо при покупці такого девайса пам’ятати, що китайські телефони не спроста такі дешеві – дешевизна ця пов’язана з використанням дешевих матеріалів при виробництві. До того ж, дешеве не завжди нами цінується… Підсумок, ремонт телефонів піднебесної варто довіряти фахівцям – СЦ «TotalService».

Ремонт китайських смартфонів в TotalService. А що вони зроблять?

Для початку, ремонт китайських телефонів в Києві починається з діагностики пристрою фахівцями на професійному обладнанні. Не завжди Ви зможете вже за 3 години після звернення дізнатися справжні причини походу в ремонт китайських телефонів, а наші фахівці – зможуть. Якщо дуже потрібно. Хоча справжній наш пріоритет – якісний ремонт. Адже, якщо китайський смартфон ще й полагодять «по-китайськи», довго він точно не прослужить. Гарантія на ремонт китайських смартфонів в нашому сервісному центрі – завжди 6 місяців.

Які послуги ми надаємо:

  1. Перепрошивка телефону
  2. Заміна роз’єму в телефоні
  3. Заміна динаміка телефону / мікрофона
  4. Заміна екрану на телефоні (сенсора, дисплея і дисплейного модуля)
  5. Ремонт плати телефону
  6. Ремонт телефонів після потрапляння води

Ремонт китайських телефонів починається з діагностики, яку Ми робимо безкоштовно постійним клієнтам. Так що вистачить сидіти в інтернеті і дивитися «що ж не так з пристроєм ?!» – довіртеся фахівцям, і святкуйте другий «день народження» улюбленого гаджета.