ГоловнаРемонт м’ясорубок Braun

Ремонт м’ясорубок Braun

Ремонт м’ясорубок Braun в Києві

В середньому електрична м’ясорубка робить близько 70 млн. обертів за весь термін експлуатації. Техніка такого типу хоч і розрахована на великі навантаження, але все ж має високий ризик передчасного виходу з ладу. У тому числі це стосується і брендових пристроїв і тих, які експлуатуються згідно правил інструкції. Саме тому ремонт м’ясорубок Braun буде актуальний ще довго.

Ремонт м’ясорубок Браун. Причини поломок

Найчастіше причинами ремонту м’ясорубок Braun стають:

1. Затуплення ножа

Ця поломка відбувається в результаті надмірно інтенсивного використання, коли м’ясорубка, призначена для домашнього використання, застосовується в якості промислової (наприклад, в закладах громадського харчування). Частинки кісток, жили і використання м’ясорубки для перемелювання твердих продуктів швидко затуплюють ніж, що підвищує навантаження на мотор і скорочує життєвий цикл всього пристрою.

Тому, якщо ви помітили, що для перемелювання м’яса двигун м’ясорубки став докладати занадто багато зусиль, рекомендуємо звернутися в наш сервіс. Заміна ножа – процедура проста, але вона повинна бути виконана вчасно, щоб запобігти дорогому ремонтові.

2. Поломка запобіжника

Запобіжник в м’ясорубках Braun призначений для захисту мотора від перегоряння. Коли в шнек потрапляє твердий предмет, з’єднання шнека і редуктора роблять проворот відносно один одного, знімаючи таким чином навантаження з перевантаженого мотора. Сполучна запобіжна втулка, в таких випадках може вийти з ладу. Ремонт м’ясорубки Braun не коштуватиме дорого, але знову ж, його потрібно виконати вчасно.

3. Зношування шестерні редуктора

Ця поломка теж наслідок затупившегося ножа. Коли навантаження на двигун зростає, кістки і жили, які намотуються на вал-шнек, ускладнюють роботу черв’ячного механізму. Редуктор провертається і швидко сточує зуби шестерінки, які виготовлені з пластмаси. Конструктивні особливості просто не дозволяють виготовляти шестерні з металу, бо на двигун лягло б непосильне навантаження і ремонт м’ясорубки Браун полягав би не в заміні пластикової шестерні, а двигуна.

Ремонт м’ясорубок Braun. Поради щодо використання

Спираючись на багаторічний досвід ремонту побутової техніки, ми виділили ряд рекомендацій, які дозволять уникнути поломок.

 • Контролюйте гостроту ножа і заточуйте його при необхідності.
  Якщо ви не бажаєте / не знаєте як це зробити або ніж вже вийшов з ладу, звертайтеся в наш сервісний центр TotalSerice. Ми виконуємо обслуговування і ремонт м’ясорубок Браун швидко і завжди якісно.
 • Не перевантажуйте двигун.
  Закладайте м’ясо невеликими шматками і не заправляйте в м’ясорубку надмірно тверді продукти.
 • Заклинювання двигуна.
  Якщо ви відчуваєте, що двигун зупиняється через перевантаження, вимкніть м’ясорубку негайно. Це допоможе уникнути поломки шестерні і дорогого ремонту м’ясорубки Braun.
 • Уважно ознайомтеся з інструкцією.
  Якщо в комплекті з м’ясорубкою не постачається спеціальна насадка, ні в якому разі не подрібнюйте в ній помідори. В іншому випадку сік заллє моторну частину, і вам знадобиться терміновий ремонт м’ясорубок Braun.
 • Не варто мити внутрішні елементи м’ясорубки в посудомийці і замочувати їх надовго у воді. На всіх внутрішніх деталях передбачено захисне покриття, а солі, які містяться у воді, просто руйнують його.

Ціни на ремонт м’ясорубок Braun в Києві

Найменування послугиВартість, грн
Діагностика м’ясорубки Braun (сплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Ремонт ланцюга живленнявід 400
Ремонт редуктора в м’ясорубцівід 350
Ремонт кабелювід 250
Ремонт плати управління в м’ясорубцівід 450
Заміна плати управління в м’ясорубціпісля діагностики
Заміна мотора м’ясорубки Braunвід 500
Заміна / ремонт кнопоквід 320
Заміна штоку в м’ясорубці від 350
 Заміна шківу від 350
 Заміна шестерні м’ясорубки Braun від 450
 Заміна ременів від 350
 Заміна прокладок від 350
 Заміна муфти в м’ясорубці Braun від 350

*Ціни на ремонт м’ясорубок Braun в Києві вказані орієнтовно і можуть варіюватися в залежності від моделі пристрою.

Ремонт м’ясорубок Braun в TotalService. Чому ми?

 1. 13 років практики;
 2. Гарантія 6 місяців на ремонт м’ясорубок Braun;
 3. Фахівці з досвідом роботи не менше 5-ти років;
 4. Мережа офісів в Києві;
 5. Для постійних клієнтів діагностика – БЕЗКОШТОВНО !;
 6. Дисконтна система знижок.