ГоловнаРемонт мультиварок Tefal

Ремонт мультиварок Tefal

Ремонт мультиварок Tefal в Києві

Мультиварка – більше не варить? Не включається або сумно помигує помилка на дисплеї? Тут до ворожки не ходи – необхідний ремонт мультиварок Tefal. В TotalService ми не тільки виконаємо ремонт мультиварок Тефаль швидко і якісно, ​​а й надамо гарантію на виконану роботу – 6 місяців. Але чому взагалі ламається ця помічниця?

Ремонт мультиварок Tefal. Симптоми поломок

 • мультиварка Tefal не включається;
 • мультиварка Тефаль вимикається;
 • мультиварка Tefal видає помилку;
 • мультиварка Тефаль НЕ нагрівається – їжа залишається сирою;
 • мультиварка пищить;
 • збій в електроніці – не працює панель управління.

Ремонт мультиварок Тефаль. Несправності та шляхи їх усунення

 1. Неправильна експлуатація мультиварки.
  Перед першим включенні мультиварки необхідно обов’язково прочитати керівництво користувача, щоб не довелося відразу після покупки тремтячою рукою друкувати в пошуковику «Ремонт мультиварок Tefal в Києві» і проклинати, той день, коли вам захотілося цю чудо-каструльку. Пам’ятайте:
  – Якщо мультиварка Tefal не включається – можливо, чаша вставлена ​​неправильно. Вимкніть девайс від мережі, вийміть чашу і вставте повторно.
  – Якщо мультиварка вимикається завчасно або їжа залишається сирою – ймовірно ви прогадали з пропорціями інгредієнтів. Строго дотримуйтесь рецептури, не варто переборщувати з кількістю інгредієнтів.
 2. Ремонт мультиварок Tefal при перепадах напруги.
  Радимо разом з технікою купувати регулятор напруги, він убезпечить запобіжник мультиварки, що перегорає при скачках напруги в мережі. Як правило, ремонт після перепаду напруги полягає у відновленні мережі живлення пристрою.
 3. Забруднені контакти в мультиварці
  При використанні мультиварки на контакти нерідко потрапляє їжа, жир або рідина. Контакти засмічуються – мультиварка не включається. Щоб девайс заробив, інженер відновить контакти та озвучить ряд рекомендацій щодо запобігання таких поломок.
 4. Ремонт мультиварок Тефаль. Несправна плата.
  Плата – мозок мультиварки, знаходиться вона глибоко всередині девайса. Після проведеної діагностики фахівець сервісу знайде поломку і виконає ремонт мультиварки Tefal, відновивши ланцюг живлення або замінивши несправну мікросхему.
 5. Мультиварка Tefal видає помилку на дисплеї.
  Більшість мультиварок запрограмовані таким чином, що при поломці, вони самі видають попередження про збій. На екрані може з’явиться поєднання букви Е (error) і цифри (код помилки). Поговоримо про ті помилки, які Ви, як користувач, можете самі виправити. Отже, якщо мультиварка Тефаль видає помилку Е1, Е2, Е3 – всередину пристрою проникла волога, її потрібно добре просушити. Якщо це не допомогло, або на екрані інші символи, яких нема в інструкції – звертайтеся в сервісний центр. Фахівці TotalServise не один рік виконують ремонт мультиварок Tefal і після проведення діагностики озвучать варіанти ремонту.
 6. Ремонт мультиварок Тефаль. Несправний терморегулятор.
  Мультиварка не ​​нагрівається. Після приготування – страва сира, це означає, що вийшов з ладу терморегулятор, який також підлягає ремонту.

Ціни на ремонт мультиварок Tefal в Києві

Найменування послугиВартість, грн
Діагностика мультиварки Tefal (сплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Заміна відра мультиварки Tefal155 + вартість запчастин
Заміна датчика температури мультиварки Tefalвід 400
Заміна замка кришки в мультиварці Тефальвід 320
Заміна мотора мультиварки Tefal400 + вартість запчастин
Заміна нагріваючого елементу в мультиварці Tefalвід 350
Заміна плати управління мультиварки Tefalпісля діагностики
Заміна приводу ємостівід 550
Заміна ременя приводу в мультиварці Tefalвід 450
Заміна сальників в мультиварці Tefalвід 350
Заміна термозапобіжників / трансформаторіввід 350
Заміна тену в мультиварці Tefal350 + вартість запчастин
Заміна ущільнювача мультиварки Тефальвід 350
Заміна парових клапаніввід 420
Заміна / ремонт термостату мультиварки Tefalвід 350

Мультиварки Тефаль ще не сильно поширені на українському ринку, вони відносяться до професійної кухонної техніки. А професійній техніці необхідний професійний ремонт мультиварок Tefal!