ГоловнаРемонт ноутбуків Acer

Ремонт ноутбуків Acer

Ремонт ноутбуків Acer в Києві

Acer – компанія родом з острова Тайвань. Multitech International (первинна назва Acer) з 1976 виробляла мікроелектроніку для розробників ігор, а пізніше перейшла на молодий ринок ПК, що допомогло їй знайти провідне місце на міжнародному ринку. На ринку України девайси Асеr представлені доступними підвидами Acer Aspire, а також Acer Travel Mate. Вже багато років ми виконуємо післягарантійний ремонт ноутбуків Acer цих моделей, а також і більш дорогих Acer eMashines, Acer As, Acer EX.

Ремонт ноутбуків Acer в Києві. Поширені проблеми

  1. Типовою поломкою ноутбуків всіх марок є збій системи охолодження. Загострює цю проблему несвоєчасна чистка ноутбука. Не працюючий кулер, призводить до перегрівання всього апарату, що може стати причиною недешевого ремонту ноутбука Acer (ремонт кулера ноутбука чи й того гірше – його заміна).
  2. Ще одна стандартна проблема – заклинило петлі кришки апарату. Якщо через несправні кріплення деформувався корпус, зачить ремонт ноутбука Acer включатиме не тільки ремонт петель, а й ремонт корпуса ноутбука.
  3. Часто ремонт ноутбука Acer потрубен через непрацездатність системи BGA. Це трапляється через перевантаження ноутбука «важкою» графікою або засміченні кулера. Для ремонту в таких подібних випадках, необхідна заміна відеокарти в ноутбуці. Якщо апарат “не бачить” мишку, не активна клавіатура, DVD-ROM, вінчестер або роз’єми USB – це ознака несправності південного моста. Ремонт ноутбука Асер проводять, замінивши неробочий міст або материнську плату.

Ціни на ремонт ноутбука Acer в Києві:

Найменування послуги Вартість, грн
Діагностика ноутбука Acer (сплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту 155
Чистка ноутбука Acer (чистка системи охолодження з заміною термопасти, термопрокладок, змащення кулерів) від 455
Заміна та ремонт кулера ноутбука Acer від 779
Заміна та ремонт блоку живлення ноутбука Acer від 320
Заміна та ремонт роз’єму ноутбука Acer від 569
Заміна та ремонт корпусу ноутбука Acer від 700
Заміна та ремонт петель ноутбука Acer від 700
Ремонт клавіатури ноутбука Acer (заміна) від 680
Заміна екрану ноутбука Acer від 1970
Заміна шлейфа ноутбука Acer від 850
Заміна жорсткого диска в ноутбуці Acer від 2080
Заміна відеокарти в ноутбуці Acer від 1920
Ремонт материнської плати ноутбука Acer від 1200
Ремонт залитого ноутбука Acer тільки після діагностики

Головне питання: чому ж варто звертатися саме до нас за ремонтом ноутбуків Асер?

Відповідь: тому що ми не новачки. Фахівці TotalService вже більше 13 років виконують ремонт ноутбуків Acer. Ми стикалися з усіма можливими поломками. Наш досвід і обладнання дозволяє полагодити практично будь-яку несправність у Вашому ноутбуці.

Є питання? Телефонуйте нам.

Ремонт ноутбуків Acer в Києві – доступно і швидко! В СЦ TotalService Вас безкоштовно проконсультують та нададуть гарантію на ремонт ноутбуків Acer 6 місяців.