ГоловнаРемонт телефонів HTC

Ремонт телефонів HTC

Ремонт телефонів HTC в Києві

Мобільні телефони стали вагомою частиною нашого життя. Тому, коли гаджет ламається, хвилюванню немає меж. Компанія HTC – одна з найвідоміших в Україні, а значить, її продукцією користується чимале число людей. Але трапляється і таке, що навіть самі «живучі» моделі виходять з ладу. Саме в той момент стане в пригоді ремонт телефонів HTC і проводитися він повинен кваліфікованими фахівцями.

Ремонт телефонів HTC потрібен навіть акуратистам

Одні і ті ж симптоми, можуть бути наслідком різних поломок. Найбільш типові симптоми:

  1. Не працює динамік або мікрофон – відновлення або заміна динаміка телефону / мікрофона;
  2. Неможливо зарядити телефон, не визначається комп’ютером – заміна роз’єму в телефоні;
  3. Сенсор не реагує на дотик, немає зображення – заміна екрану на телефоні;
  4. Не працює 3G або Wi-Fi, немає мережі – ремонт плати телефону;
  5. Апарат залитий – ремонт телефонів після потрапляння води (чистка від корозії, відновлення і заміна неробочих елементів.

Цей список можна продовжити, але правильних вихід у всіх описаних ситуаціях – діагностика і ремонт телефонів HTC в сервісному центрі.

Звичайно, Ви можете і самостійно, скориставшись підказками інтернету почати «хрестовий похід» проти поломки, але як кажуть лікарі, щоб лікувати, потрібно зрозуміти причину хвороби. Наслідок неправильного підходу лікарів – здоров’я і навіть життя пацієнта. Ремонт телефонів НТС краще довірити фахівцям СЦ «TotalService».

Ремонт телефонів НТС. Що в них ламається найчастіше?

Смартфони ламаються з різних причин, і без обладнання їх визначити не завжди можливо, навіть при наявності професійних навичок. Навіть якщо телефон впав, після чого перестав працювати сенсор – ніби все очевидно. А якщо крім екрану під час удару частково відбилася якась мікросхема або, скажімо, пошкодився процесор? Відповідь: може виявитися, що гроші на покупку нового сенсора викинуті даремно, а  ремонт апарату в цілому – нерентабельний. Діагностику та ремонт телефонів HTC повинні проводити фахівці.

Основні причини поломок:

  • Найчастіше – заміна роз’єму зарядки;

  • Заміна екрану (дисплей + сенсор);
  • Заміна мікросхеми контролер живлення;
  • Відновлення елементів плати від корозії, як наслідок попереднього залиття рідиною.

Так що ж робити? Викидати чи нести телефон у ремонт?

Ремонт HTC – це справа виправдана в більшості випадків, але перші дії, які потрібно зробити – провести ретельну діагностику всього апарату. До речі, для постійних клієнтів в TotalService вона безкоштовна.

В СЦ «TotalService» ремонт телефонів HTC завжди супроводжується гарантією 6 місяців. Швидкість і якість ремонту в нашому сервісі – це не просто слова, це результат багаторічної роботи і накопиченого досвіду.

Резюмуючи все вищесказане, поломки пристрою неминучі, тому ремонт телефонів НТС – must have. Інженери не рекомендують намагатися самостійно провести ремонт телефонів HTC, але вибір завжди залишається за Вами.