ГоловнаРемонт телефонів Samsung

Ремонт телефонів Samsung

Ремонт телефонів Samsung в сервісних центрах TotalService

Корейская фірма Samsung – всесвітньо визнаний флагман побутової техніки, як великої, так і дрібної. Але, якими б якісними не були високотехнічні пристрої, поломки, на жаль трапляються. Якісний ремонт телефонів Samsung зараз вже не рідкість, але не кожен сервіс надає і поєднує якість роботи, деталей та довготривалу гарантію.

Поломки телефонів Самсунг: причини та наслідки

Звернутися в ремонт телефонів Самсунг – краще, що Ви можете зробити, відчувши «недобре» в роботі улюбленого гаджета. Особливо «популярним» в нашому сервісному центрі є ремонт Samsung Galaxy, оскільки цей модельний ряд за своїми характеристиками відрізняється від інших, тим самим, вимагаючи від фахівця додаткових знань.

фото ремонт телефонів samsung  фото ремонт телефонів самсунг в києві

Без досвіду можна тільки дров наламати.

Причини поломок, які змушують шукати ремонт телефонів Samsung найрізноманітніші:

 • Удари, падіння, потрапляння вологи;
 • Природний знос внутрішніх частин;
 • Заводські недоліки моделі, що проявляють себе при певних обставинах.

фото ремонт телефонів samsung galaxy

Яка б не була поломка, перше, що роблять користувачі – шукають «Лайфхак» або «як зробити ремонт телефонів Самсунг своїми руками». Але, на жаль, не завжди вдається полагодити пристрій таким способом. У кращому випадку – тимчасово усунути симптоми, в гіршому – остаточно вивести смартфон з ладу. Повірте, ремонт телефонів Samsung краще довірити фахівцям, і чим швидше, тим краще. Навряд чи це буде дорожче, ніж покупка нового девайса. Тим більше, що діагностика у нас – безкоштовна.

Тому, запам’ятайте, якщо Ваш гаджет:

 1. Телефон не бачить сім карту
 2. Телефон не бачить мережу
 3. Не включається телефон
 4. Ваш телефон не заряджається
 5. Чи не працює сенсор – заміна сенсора в телефоні
 6. Немає зображення – заміна екрану на телефоні
 7. Перепрошивка телефону

Терміново несіть «улюбленця» в ремонт телефонів Cамсунг, де фахівці повернуть його до життя швидко й надовго.

Кілька слів про ремонт телефонів Samsung в СЦ «TotalService»

Говорити про роботу компанії, її фахівців, особливо від першої особи – безглуздо. Тому, якщо Вам знадобиться ремонт телефонів Samsung і Ви зважилися принести його в наш СЦ, то зіткнетеся з наступними правилами:

 1. Перед ремонтом потрібно провести діагностику! Постійним клієнтам вона безкоштовна. Також, якщо «потрібно на вчора», протягом 3-х годин ми визначимо поломку та варіанти ремонту.
 2. Ми не обіцяємо зробити ремонт телефонів Самсунг за 30 хвилин (ми не Караваєві дачі). Ми робимо діагностику ретельно, а ремонт якісно, ​​а на це потрібен час – від 1-го до 3-х днів.
 3. Гарантія на ремонт – 6 місяців;
 4. Ми несемо відповідальність за свою роботу. Якщо Ви повернетеся до нас по гарантії вдруге, на третій – ми повернемо кошти.

З огляду на все вищесказане, якщо Вам знадобився ремонт телефонів Samsung, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми знаємо свою роботу і робимо її добре.