ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPadРемонт плати iPad

Ремонт плати iPad

Ремонт плати iPad: причини несправностей

Планшет компанії Apple, по суті, являє собою ПК без клавіатури, функції якої перенесені на тачскрін. Це сама глобальне відмінність. Серцем айпедів так само є системна плата. Без неї нікуди. Повна діагностика і ремонт плати iPad – важлива і складна частина ремонту, без якої, часом, неможливо відновити роботу пристрою. З огляду на складнощі, цю послугу здатні виконати далеко не в кожному сервісі. Фахівці TotalService здійснюють всі види ремонту техніки Apple, в тому числі поелементний ремонт плати iPad.

Найтиповіші причини поломок системної плати планшета:

  • механічні (падіння, удар);
  • попадання вологи.

Остання причина може стати бомбою уповільненої дії. Від удару планшетний комп’ютер, найімовірніше, відключитися відразу, а ось волога що потрапила на плату повільно зводить працездатність айпедов нанівець, поступово окислюючи контакти. Це може привести і до заміни материнки на нову.

Коли потрібна заміна плати iPad?

Проблеми з платою планшета зазвичай виражаються в наступних несправності:

  1. пристрій не бачить SIM-картку, не показує IMEI;
  2. не виходить зарядити акумулятор;
  3. немає доступу до WI-FI;
  4. Айпед неможливо включити.

Можливі причини таких несправностей: удар, волога, заводський брак, неправильна експлуатація пристрою.

Будь-яка з причин поломки може призвести до необхідності заміни материнської плати на нову. Все залежить від ступеня пошкодження, що виявляється під час діагностики. Діагностика проводиться протягом 3-х днів або 3-х годин, якщо мова йде про терміновість.

Звичайно, майстри TotalService роблять все можливе, щоб врятувати материнку. Після потрапляння вологи окислені елементи можна спробувати очистити в ультразвуковій ванні. Альтернативний метод – механічне чищення від корозії (вручну). Можлива заміна окислених елементів. Якщо нічого не допомагає – плата під заміну.

Заміна плати iPad у досвідчених спеціалістів в Києві

Ми настільки довго працюємо на ринку ремонту техніки, що пам’ятаємо часи, коли долар в Києві був по 5. За цей час ми багато ремонтували (більш 54 000 виконаних ремонтів, збилися з рахунку) і відкрили мережу сервісних центрів у Києві.

Наш досвід, отриманий за цей час – гідна реклама і гарантія якості надаваних послуг. Що важливо, шлях TotalService почався з ремонту комп’ютерів і оргтехніки. Тому ремонт плати iPad, ПК, ноутбуків для нас – звична справа. Приходьте, та переконайтеся в цьому самі!