ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPadЗаміна акумулятора iPad

Заміна акумулятора iPad

Заміна акумулятора iPad: у батареї є свій термін придатності

Термін придатності батареї залежить від кількості циклів перезарядження. Час життя акумулятора iPad – до 1 000 підзарядок. На практиці, зміни в роботі батареї помітні вже на 500-600 циклі. Перевірити ємність акумуляторної батареї можна за допомогою спеціальних програм, наприклад, Battery Life, iBackupbot або Battery Percentage. Зазвичай заміна акумулятора iPad проводиться, коли ємність падає нижче 80%.

Заміна акумулятора на iPad – досить тонка робота

Щоб поміняти батарейку потрібно зняти задню кришку айпеду, від’єднати шлейфи, відкрутити гвинти, зняти фіксуючу плату, знову гвинти, ще один шлейф, від’єднати панель, невеликий батарейний шлейф, витягти ще одну панельку. І тільки після зняття всієї конструкції, на якій відбувалися описані маніпуляції, Ви побачите накопичувач. Його потрібно змінити на новий, а після – повторити всі дії в зворотному порядку.

Виконати цілий ряд подібних маніпуляцій навряд чи схочеться, тим більш, якщо врахувати ризики при розбірці пристрою та можливість того, що основна причина швидкої розрядки не в батареї. Спеціалісти TotalService регулярно займаються подібними видами робіт, і до акумуляторної батареї доберуться оперативно. Краще не перевіряти свої сили на дорогому айпеді, а довірити заміну акумулятора iPad фахівцям.

Ви перебуваєте в Києві? Тоді за заміною акумулятора iPad – в TotalService!

Тому що до нас зручно добиратися: всі наші офіси в Києві знаходяться біля метро. У нас приємні менеджери й офіси, в яких панує дух ремонту. Поки дух панує, майстри з досвідом роботи від 5 років роблять неможливе можливим: рятують розбиту, залиту водою і засипану їжею техніку.

TotalService – це:

  1. Ми на ринку ремонту техніки працюємо з 2004 року і немає таких поломок, з якими ми не стикалися;
  2. Більш ніж 53 830 виконаних робіт;
  3. Гарантія якості, якщо бути точніше – 6 місяців на ремонт техніки.

Що ще цінно в роботі сервісного центру? Ставлення до клієнтів. Ми цінуємо і нових, і постійних клієнтів. Наші майстри з належною відповідальністю ставляться до кожного замовлення. Заміна акумулятора iPad в наших майстернях буде проведена якісно і оперативно, після чого Ваш айпед запрацює як в перший день покупки. Приходьте, і Ви переконаєтеся в цьому самі!