ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPadЗамена дисплея iPad

Замена дисплея iPad

Заміна дисплея iPad в сервісних центрах TotalService

До нашого сервісного центру нерідко звертаються клієнти зі словами: “Мені потрібна заміна дисплея iPad”, насправді маючи на увазі, що екран розбитий і / або не відповідає на дотики. Дисплей – це не тачскрін і не скло. Це різні деталі і різні види ремонту. Така деталь айпеду, як дисплей, насправді захована під захисним склом і тачскріном. На дисплей проектується зображення, яке ми бачимо на планшеті. Відповідно, заміна дисплея потрібна у випадках, коли він пошкоджений і є проблеми з зображенням.

Коли справа стосується зображення, то типові поломки такі:

  1. з’являються світлі або темні плями, розводи, смужки;
  2. видна тільки частина зображення;
  3. картинка містить биті пікселі (дрібні крапки, що світяться);
  4. зовсім немає зображення;
  5. зображення то з’являється, то зникає.

Подібні поломки часто сигналізують про проблеми з екраном, дістатися до якого можуть тільки майстри TotalService, використовуючи свої «секретні» інструменти.

Як проходить заміна дисплея в iPad Mini?

Будь-якому ремонту передує діагностика, яка показує причину несправності і допомагає визначитися з подальшими діями. В нашій мережі діагностика проводиться протягом 3-х днів. Можлива послуга термінової діагностики в термін до 3-х годин, що оплачується додатково.

Припустимо, Ви є щасливим володарем iPad 2, і діагностика винесла вердикт: необхідна заміна дисплея iPad 2. Інженер знімає тачскрін, виймає дисплей та ставить новий. І все! Якби ж все було так просто.

Насправді, у Вашому айпеді тачскрін з захисним склом приклеєні до корпусу. Щоб дістатися до дисплея, треба скористатися «секретним пристроєм», який звільнить шлях до екрану при нагріванні клею до дуже високої температури. Після всіх танців з бубнами з безпосередньою заміною дисплея (чистка від осколків, пилу, клею), тачскрін повертається на місце і клеїться поверх екрану. Заміна дисплея в iPad 3 і в iPad 4 проводиться практично так само.

«А міні-планшети?» – запитаєте Ви. В iPad mini 2 заміна дисплея проводиться в наших майстернях частіше, ніж можна собі уявити. Судячи з кількості звернень міні-планшети просто створені для крихітних падінь і легких дотиків. Адже вони частіше страждають від механічних пошкоджень, ніж звичайні айпеди. І їх заміна нічим не відрізняється від процедури, описаної вище.

Якісна заміна дисплея iPad Air і не менш добротна заміна дисплея iPad Pro

Хто шукає, той завжди знайде TotalService. Чому ми? Тому що ринок ремонту техніки ми борознили більше 13 років. За цей час наші інженери відремонтували більше 54 380 замовлень. Такий досвід дає нам можливість братися за найскладніші випадки.

Можливо, Ви шукаєте постійне обслуговування в сфері ремонту техніки. В TotalService якісно виконують не тільки заміну дисплея iPad, а й більш складні ремонти приладів Apple та іншої техніки. Приходьте й переконайтеся в цьому самі.