ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPadЗаміна скла в iPad

Заміна скла в iPad

Заміна скла в iPad. Що робити з тріщинами?

Планшетні комп’ютери від корпорації Apple по праву є №1 у всьому світі. З моменту виходу айпедів в 2010 всього за рік було продано 15 млн екземплярів. Стів Джобс говорив, що майбутнє за посткомпьютерними пристроями, які простіше, компактніше й зрозуміліше звичних ПК. Високий рівень потужності планшетів, підкріпив цю думку результатом. Але ремонт, в тому числі заміна скла в iPad, не рідкість, так як механічні пошкодження ще ніхто не відміняв.

Коли в продаж виходять продукти Apple, світ божеволіє. Бажаючі придбати яблучний гаджет стоять в нескінченних чергах, ночують під магазинами: роблять буквально все, щоб бути одними з перших, хто оцінить новинку.

Важко уявити весь спектр емоцій, коли такий довгоочікуваний планшет від Apple випадає з рук, б’ється об асфальт, і по склу йдуть зрадницькі тріщини. Добре, якщо залишається цілим дисплей і потрібна тільки заміна скла iPad 2 або заміна скла в iPad 3, 4, 5. Тоді все можна виправити, якщо, звичайно, не займатися самодіяльністю, а звернутися в мережу майстерень TotalService.

Порада звернутися в сервісний центр продиктована нашим досвідом і знаннями. Захисне скло і тачскрін кріпляться до корпусу на спеціальний клей. Роз’єднати їх можна тільки при нагріванні місць з’єднання до певної температури. Загалом, не все так просто, коли за столом майстра відбувається заміна скла в планшетах iPad 4 або заміна скла в iPad 5. Безумовно, не варто ризикувати і займатися самодіяльністю. Все-таки продукти Apple – електроніка не з дешевих.

Заміна скла на iPad в установлені терміни

Завдання наших фахівців – впоратися з максимальною кількістю запитів від клієнтів, а головне – зробити це якісно й оперативно. Таке завдання можуть вирішити тільки досвідчені фахівці. У мережі TotalService працюють інженери, що не один рік прокачують свої навички в ремонті.

Заміна скла iPad Pro і заміна скла iPad Air відносяться до складних ремонтних робіт, що описано вище. За секунду розбитий екран замінюється не так швидко. Все-таки ламати – не будувати. Виняток – це заміна скла iPad Mini. Звичайно, з цими вельми крихкими моделями до нас звертаються частіше. Але їх розміри і відсутність рамки між дисплеєм і тачскріном роблять ремонт легше. Ми здійснюємо такий вид ремонту, як заміна скла iPad Mini 2. Якщо Ви є щасливим володарем наступних моделей, то заміна скла в iPad Mini 3, а також заміна скла в iPad Mini 4 в наших сервісах – не проблема.

Заміна скла в iPad у фахівців TotalService

Наш СЦ розпочинав роботу з ремонту комп’ютерів і оргтехніки. Погодьтеся, це тернистий шлях. Але саме такий старт дав нам найголовніше – безцінний досвід роботи зі складною електронікою.

Ми 13 років збирали свої знання та досвід, вивчали типові поломки новинок. Заміна скла iPad в нашій мережі – запорука гарного ремонту і професійного сервісу. Звертайтеся зі своїм айпедом до нас, наші фахівці зроблять все, щоб Ваш планшет працював як новий!