ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPadЗамена тачскріну iPad

Замена тачскріну iPad

Заміна тачскріну iРad в TotalService

Тачскрін (від англійського touch – доторкатися, screen – екран) являє собою сенсорне скло, дотики до якого викликають різні функції планшета. Фактично, сенсор замінює клавіатуру. Відповідно, якщо сенсор не реагує належним чином, необхідна заміна тачскріну iPad.

Сенсорне скло складається з двох частин, що міцно скоеэны мыж собою:

  • скло із захисною функцією (сама верхня частина екрану, якої ми торкаємося пальцями);
  • диджитайзер (передає інформацію про натискання на сенсор до самого комп’ютера).

Від корпусу тачскрін відділений пластиковою рамкою, що фіксує точну посадку сенсора. Тачскрін з рамкою кріпиться до корпусу спеціальним скотчем. Щоб замінити тачскрін, його потрібно відкріпити від корпусу під впливом нагріву. Подібні операції не рекомендується проводити самостійно. Краще відразу нести розбитий планшет в TotalService, де якісно і оперативно буде проведена заміна тачскріну в iPad 2. Ремонт наступних моделей практично нічим не відрізняється, тому заміна тачскрін iPad 3, а також заміна тачскрін iPad 4 в наших майстернях можливі.

Наскільки довго проходить заміна тачскріну в iPad Mini?

Модельний ряд «Міні» відрізняється від класичних айпедів не тільки меншими розмірами, а й відсутністю громіздкої пластикової рамки між тачскріном і дисплеєм. Це значно прискорює процес розбирання планшета. Але не варто забувати, що заміна тачскріну iPad Mini 2 також включає в себе очищення від уламків сенсору, залишків клею. Це не секундна справа. Тому, коли ми гарантуємо оперативний ремонт, ми маємо на увазі адекватні часові рамки для такого виду ремонту. Не забувайте про це, коли звертаєтеся за такою послугою, як заміна тачскрін в планшеті iPad Mini 3.

Що ми можемо Вам запропонувати? Заміна тачскріну iPad Pro

Послуга заміна тачскріну iPad Air – делікатний вид ремонту, що вимагає досвіду та професіоналізму. Цими якостями дихають стіни нашої майстерні. До кожного замовлення ми ставимося відповідально, і дуже цінуємо як постійним, так і нових клієнтів.

Ми назвемо ще 5 пунктів про TotalService, які багато чого розкажуть про нас і допоможуть Вам зробити вибір на користь правильного сервісного центру.

  1. 13 років досвіду на ринку ремонту техніки – це показник нашої стабільності.
  2. Більш ніж 53 830 виконаних ремонтів – безцінний досвід, який ми отримали за роки роботи в своїй сфері.
  3. У TotalService працюють майстри з досвідом роботи не менше 5 років. У нас працюють компетентні інженери.
  4. Мережа офісів в Києві і всі вони знаходяться біля метро. Важливо не забувати про зручність клієнтів. До нас зручно добиратися.
  5. Термінова діагностика в термін до 3-х годин і вартістю 255 грн для тих, хто поспішає.

Заміна тачскріну iPad в наших сервісних центрах – запорука тривалої роботи Вашлго девайсу. Ми кожен день робимо все, щоб техніка наших клієнтів працювала як нова!