ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneПрошивка iPhone

Прошивка iPhone

Прошивка iPhone в сервісному центрі TotalService

фото прошивка iphone

Прошивка iPhone являє собою відновлення або оновлення програмного забезпечення на яблучному смартфоні. Чому ми пишемо просто «айфон» без вказівки певної моделі? Тому що перепрошивка айфона однакова для всіх смартфонів Apple. Та не однакові майстри, які роблять цей вид ремонту. Це ми знаємо напевно, оскільки отримуємо замовлення не тільки на прошивку, але і на виправлення некоректно прошитого айфона. Але, на жаль, помилки “майстрів-аматорів” не завжди можна виправити.

Все, що потрібно, щоб відновити ПО на яблучному смартфоні без ускладнень – не робити перепрошивку iPhone самостійно, а довірити цей процес професіоналам, і прийти в правильну майстерню. В мережі TotalService всі сервісні центри правильні! Вибирайте найближчий офіс в Києві, всі вони знаходяться поблизу метро.

Прошивка Айфона. Що важливо знати?

Найголовніше, про що Ви повинні пам’ятати, перш ніж переступите поріг майстерні, це те, що перепрошивка Айфона повертає всі налаштування девайсу до заводських, тобто за замовчуванням. Іншими словами, Ви втратите всі дані, що не були синхронизовані.

Інженери TotalService рекомендують зробити копію всієї важливої ​​для Вас інформації на айфоні – фотографії, музика та інших важливі для Вас файли.

Перепрошивка iPhone в нашому сервісному центрі. Переваги

Як ми вже говорили, перепрошивка iPhone – робота з його програмним забезпеченням, тобто це заміна або відновлення програмної основи смартфона – його інтерфейсу та функціоналу. Подібні заходи краще довірити фахівцям. Інженери сервісної мережі TotalService знають всі тонкощі ремонту iPhone і вирішать будь-яке питання в найкоротші терміни.

Прошивка iPhone в TotalService. Чому ми?

  1. Ми цінуємо своїх клієнтів і їх час, тому роботу робимо якісно і оперативно.
  2. Ми обов’язково проводимо діагностику несправного пристрою. Правильний діагноз – половина успіху.
  3. У нас мережа сервісів в Києві, всі вони знаходяться біля метро.

На ринку ремонту техніки ми сумлінно працюємо вже 13 років. З огляду на швидкість технічного прогресу, наші майстри ремонтували не тільки всі моделі айфонів, а й їх “прабабусь” та “прадідусів”. Тому прошивка iPhone для нас робота нескладна.

Переконали? Приходьте до нас, і ми гарантуємо, що Ваш iPhone буде працювати, як новий!