ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт iPhone 4 / 4s

Ремонт iPhone 4 / 4s

Ремонт iPhone 4 в сервісному центрі TotalService

В свій час iPhone 4 став родоначальником самої впізнаваної форми корпусу айфонів. Однак разом з новою формою з’явилися скляні панелі на задній частині і дисплеї. Незважаючи на металевий ободок-антену по периметру, панелі лише додали яблучним смартфонам крихкості. Це вплинуло на подальший ремонт iPhone 4: за статистикою заміна екрану і заднього скла становить третину всіх випадків звернень власників айфонів в майстерні.

Ремонт iPhone 4s. Матеріал корпусу – причини виходу з ладу

Якщо Ви іноді користуєтеся айфоном вологими руками, у ванній кімнаті або в інших місцях з підвищеною вологістю, то будьте готові до того, що знадобиться ремонт айфона 4. Причина в тих же скляних панелях і металевому обідку – ці матеріали сприяють утворенню конденсату. Тому рекомендуємо тримати свій четвертий айфон подалі від води.

фото ремонт iphone 4

Окрім перерахованих вище несправностей фахівці TotalService проводять такі види ремонту iPhone 4 / 4s:

  • Перепрошивка ПО і заміна материнської плати;
  • Заміна кнопки Home, перемикача віброрежиму;
  • Заміна батареї, роз’єму для навушників;
  • Ремонт основної та фронтальної камери.

А головне – наша команда виконає ремонт оперативно і професійно. Спочатку в термін до 3х днів ми проведемо діагностику, після інженери мережі TotalService виправлять виявлені проблеми. Якість виконаного ремонту ми гарантуємо протягом усіх 13 років роботи в сфері ремонту техніки.

Чим відрізняється ремонт Айфона 4 vs 4s

Ремонт iPhone 4s відрізняється від ремонту попередньої моделі тим, що у 4s збільшилися випадки потрапляння вологи в апарат. Сталося це тому, що при модернізації інженери Apple ще більш компактно розташували роз’єми на платі.

На другому місці серед частих проблем з айфоном 4s – заміна дисплея і задньої кришки (форма корпусу та матеріал в 4 і 4s ідентичні). Зменшилися випадки заміни кнопок, роз’ємів і батареї.

Ремонт iPhone 4. Підбиваємо підсумки

Ремонт iPhone 4 потребує знань і досвіду, а це головні якості наших спеціалістів. Якщо Ваш яблучний смартфон не в кращій формі, не витрачайте час на пошуки майстерень, тому що найоптимальніший варіант перед Вами. Ремонт iPhone 4 і 4s в TotalService – Ваша техніка буде працювати, як нова!