ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт iPhone 5 / 5s / 5c

Ремонт iPhone 5 / 5s / 5c

Ремонт iPhone 5 в сервісному центрі TotalService

В 2007 році корпорація Apple вийшла на ринок зі смартфонами iPhone і, без перебільшення, зробила революцію. Популярність айфонів в усьому світі зашкалювала, фанати яблучної техніки займали черги вночі, щоб купити нову модель. Не дивно, що на сьогодні компанія Apple вже випустила iPhone 7. Але разом з популярністю “яблучних” смартфонів, зростає і кількість звернень в майстерні по ремонту. Тому, сьогодні ремонт iPhone 5 / 5c / 5s актуальний, як ніколи.

Ціни на ремонт iPhone 5 / 5c /5s

Наименование услугиСтоимость, грн
Заміна скла500
Заміна модуля high-копія / оригінал650 / 1200
Заміна контроллеру живлення580
Заміна кнопкии HOME350
Заміна АКБ  копія/ оригінал600 / 800
Заміна шлейфу зарядки300
Заміна шлейфу кнопки ввімкнення та звуку300
Заміна корпусу550
Заміна / ремонт модулю wi-fi600 / 400
Відновлення післа вологиот 400
Перепрошивка455

Ремонт iPhone 5 – від TotalService

фото ремонт айфон 5 в києві

З кожним поколінням яблучні смартфони набували щось нове. Чи не змінювалося одне – розміри. Однак, випущений на ринок iPhone 5 з 4-дюймовим екраном, більшим на пів дюйма, ніж у його попередників, зламав старе уявлення про смартфони Apple. Айфон змінився, але, на жаль, він не став безсмертним. Тріснутий екран після падіння, потрапляння вологи та інших несправностей – ремонт айфон 5 неминучий. І ми рекомендуємо довірити його нам – віддати надійний телефон в надійну майстерню TotalService.

Найчастіші поломки iPhone 5

Ми ремонтуємо всі п’яті айфони – 5, 5s, 5c. Якщо розібратися, різниця в них невелика. У iPhone 5C на відміну від iPhone 5 пластиковий корпус. А iPhone 5s краще, ніж 5 і 5 с, по функціональності: більш потужний процесор, якісніша камера, підвищена ємність акумулятора.

Говорячи на тему ремонт Айфон 5, варто відзначити, що у цих смартфонів поломка елементів системної плати відбувається рідко. Найчастіші проблеми, з якими власники айфонів звертаються в ремонтні майстерні:

  1. Розбите скло (і в цій ситуації його заміна відбувається разом з дисплеєм, так як це один суцільний модуль);
  2. Пошкоджена після падіння задня кришка (іноді доводиться міняти весь корпус);
  3. Попадання вологи (найчастіше закінчується тим, що Айфон просто не включається).

Майстри TotalService впораються з будь-якою з перерахованих вище проблем професійно і оперативно. Все, що потрібно від Вас – принести несправний прилад в одну з наших майстерень.

Чому ми?

Ремонт iPhone 5 можна довірити тільки інженерам з досвідом. Наш 13-річний досвід на ринку ремонту техніки – найкращий доказ професіоналізму і відповідального ставлення до замовлень. Тому Ви сміливо можете довірити ремонт iPhone 5 нашим майстрам. А ми зі свого боку обіцяємо, що Ваша техніка буде працювати як нова!