ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт iPhone 8 Plus

Ремонт iPhone 8 Plus

Ремонт iPhone 8 plus в Києві

iPhone 8 plus – черговий шедевр Apple. Цей гаджет наділений надзвичайно широким функціоналом, та як усі «яблучні» прилади має бездоганний стильний вигляд.

Ціни на ремонт iPhone 8 Plus

УслугаСтоимость, грн
Діагностика*Безкоштовно
Заміна скла1500
Заміна модуля (копія/оригінал)2000 / 4500
Заміна АКБ1000 / 1500
Заміна заднього скла900
Замінаа sim слота450
Заміна камери800
Заміна динаміків450
Заміна вібро мотору450
Заміна шлейфу зарядки950
Ремонт мікрофону1000
Заміна шлейфу кнопок (на боковій панелі)950
Ремонт після вологиот 500
Заміна ПО500
Заміна підсвітки дисплею700

Ціни на ремонт iPhone 8

УслугаСтоимость, грн
Діагностика*Безкоштовно
Заміна скла1200
Заміна модуля (копія/оригінал)1950 / 3050
Заміна АКБ1100
Заміна заднього скла880
Замінаа sim слота400
Заміна камери800
Заміна динаміків450
Заміна вібро мотору450
Заміна шлейфу зарядки950
Ремонт мікрофону1000
Заміна шлейфу кнопок (на боковій панелі)950
Ремонт після вологиот 500
Заміна ПО500
Заміна підсвітки дисплею650

*Безкоштовна діагностика виконується в разі ремонту техніки в нашому сервісному центрі.

Найбільш поширені поломки Айфона 8 плюс

  1. Найчастіше iPhone 8 plus потребує ремонту після виявлення пошкоджень, з якими постійно стикається наш сервісний центр:
    попадання всередину пристрою вологи, що стає причиною порушення роботи багатьох важливих елементів смартфону, в тому числі акумулятора та мікросхеми;
  2. падіння апарату, що спричиняє появу тріщин на дисплеї або цілковите пошкодження екрану;
  3. вихід з ладу чипів, що контролюють заряд батареї, внаслідок використання не сертифікованих дешевих зарядних пристроїв.

Спеціалісти TotalService виконують ремонт Айфону 8 plus дуже кваліфіковано та оперативно, оскільки володіють відповідним досвідом та професійними знаннями. Ми зробимо якісну чистку та оперативно відновимо функціонування вашого гаджету після потрапляння рідини. Не сумнівайтесь – робота всіх елементів, що вийшли з ладу, буде фахово й охайно відновлена в найкоротший термін.

Заміна скла в Айфон 8 плюс

Навіть незначне на перший погляд фізичне навантаження може призвести до ушкодження задньої скляної панелі або екрану через його велику діагональ. Нерідко ситуація стає ще більш складною, тому що володар намагається самостійно зняти корпус та замінити дисплейний модуль, надаючи цим відчутну шкоду всьому девайсу. Тому найкращим рішенням буде при найменшому пошкодженні звертатись до фахівців. Радимо прямувати до кваліфікованих майстрів навіть при появі мікроскопічних тріщин на склі, адже вони – транзит для вологи та пилу, що потраплять всередину корпусу. Це стає каталізатором для окислювальних процесів і виходу з ладу найважливіших елементів смартфону.
ремонт айфону 8 плюс

Як швидко ми виконаємо всі необхідні процедури, включаючи заміну, залежить від характеру та ступеню неполадок, що виявлені. В будь якому випадку все буде зроблено максимально якісно та терміново.

Чому iPhone 8 plus вигідно ремонтувати у нас?

Причин для цього дуже багато. Окрім того, що ми виконуємо свою роботу швидко і якісно, ціни на наші послуги є абсолютно прийнятними. Вони проголошуються в кожному випадку індивідуально – після повної діагностики, визначення, які деталі необхідні та аналізу того, наскільки складною має бути робота.

Ми використовуємо оригінальні запчастини.

Наш сервісний центр виконує ремонт iPhone 8 plus як у Києві, так і в інших населених пунктах України – достатньо лише скористатись послугою кур’єрської доставки транспортної компанії. Про належний рівень наших послуг свідчить той факт, що ми не боїмося надавати гарантію на свою роботу.

Відкиньте всілякі сумніви та заповнюйте заявку на нашому сайті. Ми швидко вийдемо на зв’язок з вами та оперативно надамо допомогу.

У чому відмінність iPhone 8 plus від попередніх моделей?

Це смартфон преміум-класу, що має надзвичайно високу продуктивність, а якість його виконання майже бездоганна. Завдячуючи відмінним експлуатаційним характеристикам цей гаджет з моменту появи на ринку набирає все більше обертів популярності не лише серед поціновувачів «яблучних» девайсів, але й серед усіх прихильників прогресивної техніки.
Керує роботою пристрою, оснащеного досить потужним 4-ядерним процесором, оперативна система iOS 11. Смартфон також оснащений безрамковим 5,8-дюймовим екраном з надвисоким розрішенням в 1080×1920 пікселів.

iPhone 8 plus має цілий ряд суттєвих переваг, серед яких не зайвим буде відмітити наступні:
· його оперативна пам’ять дорівнює 4 ГБ;
· він має віртуальну клавішу «Додому». Відповідна зона дисплею виконує її функції, включаючи Touch ID – сканування відбитків пальців;
· смартфон оснащений подвійною вертикальною камерою;
· платформа Apple A11є основою для роботи процесору;
· об’єм пам’яті збільшено до 256 ГБ;
· розрішення основної камери збільшене до 12 МП;
· розрішення фронтальної камери збільшене до 7 МП;
· камери оснащені LED-спалахом.

Але, незважаючи на всі переваги та ідеальну якість виготовлення, навіть ця модель періодично виходить з ладу, у результаті чого виникає необхідність ремонту iPhone 8 plus у Києві, як і в інших містах країни.