ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт iPhone SE

Ремонт iPhone SE

Ремонт iPhone SE в Києві

Айфон SE (Special Edition) – це незвичайний телефон, про що говорить його назва та комплектація. SE має зовнішній вигляд iPhone 5s, а «нафарширований» він, як iPhone 6s. Крім того, цей айфон по праву вважається найпотужнішим в лінійці 4-дюймових смартфонів. Так як же відбувається ремонт iPhone SE?

Погодьтеся, ремонтувати такий скарб хочеться тільки в надійних сервісних центрах. І ми можемо порадити себе як фахівців. Майстерні зручні (всі офіси в Києві знаходяться поблизу метро), інженери умілі (з досвідом не менше 5 років), менеджери привітні, ціни зрозумілі. Що ще потрібно? Тільки прийти до нас і здати свій яблучний скарб на реабілітацію.

Ціни на ремонт iPhone SE

Наименование услугиСтоимость, грн
Заміна скла500
Заміна модуля high-копія / оригінал650 / 1200
Заміна контроллеру живлення580
Заміна кнопкии HOME350
Заміна АКБ  копія/ оригінал600 / 800
Заміна шлейфу зарядки300
Заміна шлейфу кнопки ввімкнення та звуку300
Заміна корпусу550
Заміна / ремонт модулю wi-fi600 / 400
Відновлення післа вологиот 400
Перепрошивка455

Pемонт Айфон SE. Чи такий незвичайний цей Айфон?

Для яблучного смартфона моделі SE характерна та ж основна проблема, якої страждають всі айфони – пошкодження дисплея. Варіантів несправностей дві:

  • Тріснув або розбитий екран (в результаті удару, падіння);
  • Непрацюючий тачскрін (наприклад, через потрапляння вологи).

Це проблема для айфона, але не для наших інженерів. Що ще ми ремонтуємо? Абсолютно всі поломки айфонів, окрім тих, що не підлягають ремонту. До типових видів ремонту iPhone SE відносяться:

  1. Заміна корпусу (змінюється рамка дисплея, задня панель);
  2. Заміна основної та фронтальної камери;
  3. Заміна батареї (необхідна при здутті акумулятора, швидкій розрядці смартфона).

Ремонт iPhone SE у майстрів TotalService

Наші майстри з легкістю перепрошиють ПО, почистять смартфон від пилу, відновлять після попадання вологи, замінять нижній мікрофон, слуховий динамік, кнопку Home, GSM і wi-fi антени. Будь-який ремонт Айфон SE нам по плечу.

Якщо Ви в пошуку майстерні, яка не просто проведе ремонт iPhone SE, а зробить це якісно і оперативно, і Ви вже втомилися бродити по просторах інтернету, то пора зупинитися на цій статті. Адже Ви вже на місці, Ви вже знайшли хорошу майстерню – нас. Свій професіоналізм ми формували протягом всіх 13 років на ринку ремонту техніки. Якість ремонту iPhone SE завжди гарантуємо. Ми не просто ремонтуємо, а даруємо друге життя. TotalService – і Ваша техніка буде працювати, як нова!