ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт iPhone X

Ремонт iPhone X

Професійний ремонт iPhone X у Києві

iPhone X (10) – це перший смартфон Apple, який має OLED-дисплей 5,8 дюймів та зручний безрамковий екран. Інноваційні технічні рішення, що використані для його розробки, – революційна зарядка безпровідного типу та подвійна вертикальна камера, що має покращені властивості. Це флагманська модель, котра була випущена до десятиліття «яблучних» смартфонів. iPhone X має кардинальні відмінності від своїх попередників як відносно зовнішніх характеристик, так і стосовно особливостей внутрішньої начинки.

Ціни на ремонт

УслугаСтоимость, грн
Діагностика*Безкоштовно
Заміна модуля (копія / оригінал)5900 / 10500
Заміна скла2700
Заміна роз’єму зарядки700
Заміна АКБ1650
Заміна ПО550
Заміна основної камери1900
Заміна фронтальної камери1400
Заміна шлейфу зарядки1050
Ремонт після вологи от 500
Заміна мікрофону1050
Заміна бузеру900

*Безкоштовна діагностика тільки при ремонті в нашому сервісному центрі!

До його суттєвих переваг відносяться:

  • 4-гігабайтна оперативна пам’ять;
  • стильний скляний корпус;
  • Face iD – вмонтований в дисплей прогресивний сканер, що наділений функцією розпізнавання обличчя.

В цій моделі відсутня фізична кнопка Home.

Терміновий ремонт Айфона Х

Не дивлячись на те, що вся техніка Apple відрізняється надвисокою якістю та надійністю, існує декілька найбільш поширених причин виходу зі строю смартфонів, після яких потрібен ремонт iPhone X.

  1. Попадання вологи всередину корпусу. Це може бути розлитий чай або кава, просто вода, яка стає причиною прискореного окислення деталей.
  2. Падіння апарату з висоти, сильна механічна дія на нього. Ця модифікація, так же як і всі попередні, занадто чутлива до ударів об тверді поверхні, внаслідок чого на корпусі та дисплеї з’являються різноманітні дефекти або тріщини.
  3. Використання переносних або автомобільних зарядних пристроїв, що негативно впливає на акумуляторні батареї та контролери заряду смартфона. В результаті Айфон Х або швидко розряджається, або не вмикається взагалі.
  4. Заводський брак шлейфу. Дуже рідкісна поломка, що потребує професійної діагностики та звертання до кваліфікованих майстрів.

Ми якісно та оперативно, на високому професійному рівні зробимо чистку та відновлення вашого смартфону, всі заводські функції будуть збережені. Рівень нашого сервісу передбачає використання оригінальних деталей та запчастин – це основна умова його бездоганності.

Заміна скла на iPhone X

Причини ушкодження скла, які призводять до його заміни, звичайно досить стандартні:

  • падіння на тверду поверхню;
  • занадто сильне стискання гаджету твердим предметом;
  • різка зміна температур.

Будь-яка з них може призвести до серйозної деформації як всього корпусу, так і найбільш вразливої його частини – дисплею. Розбите скло, що робить неможливою подальшу експлуатацію смартфону, є найбільш розповсюдженою причиною ремонту iPhone X
у нашому СЦ. Ми здійснюємо його заміну, використовуючи оригінальні комплектуючі, тому в якості подальшого функціонування свого гаджету ви можете не сумніватись.

В чому переваги роботи з нами?

В СЦ TotalService можуть звернутись не лише кияни, але й жителі будь-якого регіону України. Завдячуючи послузі кур’єрської доставки ваш гаджет потрапить до нас безпосередньо в офіс, і вже відновленим ви отримаєте його назад. Ціна послуги буде залежати від складності ушкодження й вартості використаних комплектуючих. В будь-якому разі вона буде виваженою та обгрунтованою, а ремонт iPhone X зроблений на найвищому рівні. На свою роботу ми надаємо гарантію, що підтверджує бездоганну якість нашої роботи.

Не сумнівайтесь – ви швидко отримаєте свій відремонтований гаджет зі збереженими особистими даними та відновленим заводським функціоналом.