ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт iPhone XR

Ремонт iPhone XR

Ремонт iPhone XR в Києві

iPhone Xr, має розширений функціонал, є ідеальним зразком досягнень інноваційних технологій. Його відмінна риса – LCD дисплей, тоді як всі попередні моделі оснащені OLED дисплеєм. Цей крок компанія Apple зробила з метою зменшення собівартості, і, як наслідок, роздрібної вартості гаджета. В результаті iPhone Xr став найбільш бюджетним представником лінійки нових фірмових пристроїв. Незважаючи на високу якість продукції іноді потрібно ремонт iPhone Xr, а причини можуть бути різні.

Ціни на ремонт iPhone Xr

УслугаСтоимость, грн
Діагностика*Бесплатно
Заміна модуля7700
Заміна скла2350
Заміна роз’єму живлення650
Заміна основної камери2500
Заміна фронтальної камери1250
Заміна шлейфу зарядки850
Заміна мікрофону1200
Заміна шлейфу кнопок (на боковій панелі)850
Ремонт після вологиот 500
Заміна ПО550
Ребол модемуот 3000
Замена бузеру900

* Безкоштовна діагностика проводитися у випадку ремонту техніки в нашому сервісному центрі.

Причини поломок iPhone XR

Хоча «яблучна» техніка давно вже зарекомендувала себе на ринку цифрових пристроїв як дуже надійна і якісна, існує ряд причин, які можуть спричинити несправність пристрою. В результаті виникає необхідність в ремонті iPhone Xr.

Це перш за все:

  • потрапляння під корпус рідини (води, чаю, кави, пр.);
  • пошкодження корпусу в результаті механічної дії (найчастіше падіння і удару об тверді предмети);
  • використання чужорідних зарядних пристроїв (автомобільних включно);
  • заводський брак (рідкісний, але можливий варіант).
  • Незалежно від того, з якою поломкою ви зіткнулися, для ремонту iPhone Xr потрібно звернення до професійних грамотним майстрам.

Терміновий ремонт iPhone Xr

Фахівці TotalService, що мають великий досвід і спеціальні знання, якісно відновлять ваш гаджет. Поломка дисплея (скла екрану) – найбільш часта причина звернення до нашого сервісного центру. Ми зробимо його заміну, зберігши оригінальну матрицю, так само, як і при заміні заднього скла корпусу.

Ми почистимо ваш гаджет після проникнення в корпус рідини, замінимо батарею – якщо Айфон не включається або швидко розряджається.

У чому перевага роботи з нами?

Фахівці нашого сервісного центру виконають навіть найскладніший ремонт iPhone Xr, включаючи усунення заводського браку. Звернувшись до нас, ви отримаєте повністю відновлений апарат – ми зможемо зберегти весь заводський функціонал моделі.

Який ще сервіс ми надаємо і скільки коштують наші послуги? Ми можемо по телефону зробити консультацію, однак вона буде досить поверховою. Для якісної діагностики ви повинні принести в наш центр свій Айфон Xr.

У скільки обійдеться ремонт? Ціна буде залежати від ступеня поломки, вартості деталей і складності нашої роботи.

Ми обслуговуємо не тільки киян, а й жителя будь-якої точки України. Для того, щоб скористатися нашими послугами, досить замовити кур’єрську доставку транспортної компанії «від дверей до дверей». У цьому випадку нам доставлять ваш несправний iPhone Xr, який ми оперативно відновимо. Через короткий час ви отримаєте відремонтований гаджет з наданою гарантією на наші роботи.

Новаторські рішення в пристрої

Для виготовлення рамки в даній моделі використаний алюміній, задня ж частина виготовлена ​​зі скла. У гаджеті використаний процесор А12 Bionic. 3D Touch в даній моделі замінений на Haptic Touch – технологія, схожа на застосовану в останніх лінійках MacBook. Діагональ ЖК екрану iPhone Xr дорівнює 6,1 дюймам, дозвіл – 1792х828 пікселів. Ординарна широкоугольная камера, оснащена опцією оптичної стабілізації зображення, має дозвіл 12 мегапікселів і діафрагму f / 1.8.
Збереження особистої інформації забезпечується технологією Face ID, що дозволяє доступ до пам’яті Айфона лише по погляду господаря, так само, як і платежі через систему Apple Pay або покупки на цілому ряді онлайн-майданчиків.