ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт iPhone Xs

Ремонт iPhone Xs

Професійний ремонт iPhone Xs у Києві

Зовсім недавно на ринку цифрових технологій з’явилась чергова новинка від Apple – смартфон iPhone Xs. Діагональ його екрану, зробленого за технологією OLED, – 5,8 дюймів. У списку вдосконалень моделі варто відмітити:

  • пришвидшену роботу технології Face ID;
  • 8-ядерний процесорний чіп. Цей чіпсет відповідає також за енергоефективність пристрою;
  • покращену технологію True Tone, внаслідок чого отримані більш реалістичні спецефекти та відмінна передача кольорів при будь-якому освітленні;
  • опцію стабілізації зображення у подвійної 12-мегапіксельної камери з двократним оптичним зумом;
  • додаткові функції камери в знімальному режимі «Портрет»;
  • корпус із нержавіючої сталі, що захищає апарат від проникнення вологи навіть при зануренні у воду на глибину до 2м.

Цены на ремонт

УслугаСтоимость, грн
Діагностика*Бесплатно
Заміна модуля (копія / оригінал)4700 / 8200
Заміна скла2700
Заміна роз’єму живлення750
Заміна АКБ1400
Заміна ПО600
Заміна основної камери2700
Заміна фронтальної камери1400
Заміна шлейфу зарядки950
Ремонт після вологи от 500
Заміна мікрофону850
Заміна шлейфу кнопки гучності900
Заміна бузеру900
Ребол модемуот 3000

*Бесплатная диагностика проводиться в случаи ремонта техники в нашем сервисном центре.

Терміновий ремонт iPhone XS

Не дивлячись на те, що девайс є майже бездоганним, іноді потрібен ремонт iPhone Xs, оскільки деякі вразливі місця є навіть у цієї моделі. Якщо виникли проблеми з експлуатацією смартфону, потрібно негайно звертатись в спеціалізований сервісний центр. В яких випадках потрібен ремонт iPhone Xs?

  1. При падінні з висоти або ударі по апарату важким предметом, що спричинить деформацію корпусу або інші механічні пошкодження. В цьому випадку скоріш за все знадобиться заміна скла.
  2. В тріщини, які з’явились після удару або падіння, може потрапити волога, що призведе до окислення деталей, виходу з ладу та дисфункції смартфону. В цьому випадку потрібна чистка апарату та його функціональне відновлення.
  3. Користування «не рідними» зарядними пристроями, включаючи автомобільні, викликає проблеми з акумулятором. В нашому СЦ ми зробимо заміну батареї.

ремонт айфону xs

Заміна скла на iPhone Xs

Хоча ця багатофункціональна модель «яблучного» смартфону характеризується дуже високою надійністю та міцністю, навіть вона не захищена від механічних пошкоджень різного ступеню серйозності. Дисплей – найбільш вразлива його частина, після пошкодження якого потрібен професійний ремонт iPhone Xs. Розбите скло робить неможливим подальшу експлуатацію комунікатору, тому необхідно його замінити. Ми виконуємо цю процедуру протягом 30 хв.-1 год. і надаємо гарантію.

Переваги співпраці з нами

Ми робимо якісну діагностику, що передує кваліфікованому відновленню вашого смартфону з використанням оригінальних запчастин. Наші фахівці можуть провести консультацію в телефонному режимі, але вона не буде бездоганною: для точної діагностики ми повинні «тримати в руках» апарат.

Ми промонуємо ремонт Айфону Xs не лише киянам, а й мешканцям всіх регіонів України. Потрібно лише звернутись в транспортну компанію, у якої є послуга кур’єрської доставки. Гарантуємо, що ми відновимо весь заводський функціонал, яким характеризувався ваш новий смартфон, і що збережем всі особисті дані.

Скільки будуть коштувати наші послуги? Ціну ми зможемо назвати лише після діагностики, визначення потрібних запчастин та складності самої роботи.