ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт плати iPhone

Ремонт плати iPhone

Ремонт плати iPhone будь-якого рівня складності в TotalService

фото ремонт плати iphone

Системна плата є основою будь-якого телефону. Саме від неї залежить, як Ваш iPhone буде себе вести і чи працюватиме взагалі. Ремонт плати iPhone – процес непростий і досить трудомісткий. Він вимагає досвіду, уважності, акуратності. На жаль, ці ознаки має далеко не кожен майстер, який береться за ремонт. Тому, важливо приділити час підбору тлумачного сервісу, щоб ще більше не нашкодити «прихворілому яблучку».

В яких випадках потрібна заміна системної плати айфона

Плата? Вона ж глибоко всередині телефону, як вона може пошкодиться? – запитаєте Ви. На жаль, дуже просто. Якщо Ваш телефон:

 1. Некоректно поводиться після падіння;
 2. Не включається, вимикається або перезавантажується;
 3. Впав у рідину (вода, кава, соки, алкоголь і т.д.);
 4. Був підключений до мережі під час замикання в ній.

Все це, як правило, передує або супроводжує пошкодження «мозку» айфона, точніше – системноу плату. Ми робимо ремонт iPhone будь-якого рівня складності, 6 днів на тиждень, головне – не затягуйте! Час в таких ситуаціях відіграє ВКРАЙ важливу роль.

Тонкощі ремонту плати iPhone та вартість

фото ремонт плати в айфоні

Важливо! Ніколи не довіряйте ремонт свого iPhone любителям, тим більше якщо мова йде про несправну плату. Подібний ремонт неможливо провести не маючи певних знань і обладнання. Завжди є ймовірність пошкодження процесора, мікросхеми флеш-пам’ять і т.д. Нерідко, після «кривих ручок» працездатність iPhone повернути просто неможливо.

Що стосується вартості ремонту, вона може коливатися в широкому діапазоні. Все залежить від ступеня пошкодження плати та її компонентів. Приносьте iPhone на безкоштовну діагностику в TotalService, за підсумками якої ми озвучимо Вам варіанти ремонту та точну його вартість.

СЦ “TotalService”, як гарант успішної і тривалої роботи Айфона

Ми працюємо з 2004 року, майстра TotalService не тільки стикалися з усіма можливими поломками айфонів, а й набули безцінного досвіду відновлення самих «безнадійних» смартфонів.

Ми пропонуємо:

 1. Консультацію досвідчених фахівців
 2. Швидку і точну діагностику iPhone
 3. Ремонт плати iPhone (пайка, ремонт і заміна елементів, відновлення доріжок живлення)
 4. Адекватні ціни
 5. Гарантію на всі види ремонтів
 6. Клієнтську підтримку під час гарантійного періоду
 7. Пунктуальний, ввічливий, доброзичливий персонал

З нами ремонт плати iPhone пройде швидко, з мінімальними витратами та головне – надовго.

Ваша команда TotalService