ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneЗаміна акумулятора iPhone

Заміна акумулятора iPhone

Заміна акумулятора iPhone. Справжні та оманливі симптоми

фото заміна акумулятора iphone

Телефони в наш час виконують колосальну роботу, iPhone – тим більше. Вони служать пристроями зв’язку, вирішують безліч завдань, розважають нас і допомагають в роботі. А велике навантаження, як відомо, зменшує ресурс батареї. Доводиться її заряджати і чим далі, тим частіше. Як визначити, коли потрібна заміна акумулятора iPhone, а коли причина не в ньому. А якщо в ньому, то де її замінити на оригінальну?

Розкриваємо головний секрет: як це не сумно, але в Україну не поставляються оригінальні деталі Apple – це факт з яким потрібно просто змиритися. На жаль, не всі сервіси вважають за потрібне озвучувати цю інформацію. Так як же бути? Про це читайте далі.

Заміна акумулятора в Айфоні. Як обрати нову батарею

При підборі нової батареї потрібен серйозний підхід. Встановивши дешеву китайську копію (або не дешеву), Ви точно не будите задоволені результатом. Чому?

  • Ресурс такого акумулятора складе 1-3 місяці стабільної роботи, якщо пощастить.
  • Такі акб незабаром витягуються, а це пряма дорога до «пожежі в штанах» або просто тріщини на задній кришці девайсу.

Вихід: заміна акумулятора в iPhone на якісний аналог. Ми працюємо 13 років і закуповуємо деталі тільки у перевірених постачальників. TotalService – це найвища якість деталей з доступних на ринку, і ніяк по-іншому.

Коли потрібна заміна акумулятора в Айфоні?

  1. Великі стрибки заряду, від максимального до мінімального за короткий проміжок часу
  2. Завмирання заряду на одному місці протягом деякого часу
  3. Здуття батареї – деформування корпусу
  4. Вимкнення Айфона при 30-40% заряду.

Заміна акумулятора iPhone. Як уникнути поломки

При дбайливому ставленні якісна батарея може успішно прослужити 1-2 роки, залежно від умов використання. Тим не менш, при частій зарядці цей період значно скорочується. Згубну роль можуть зіграти механічні пошкодження, використання «китайських» зарядок, скачки напруги в мережі, контакт з водою.

Але є нюанс: заміна акумулятора iPhone – не завжди правильний вихід в таких ситуаціях. Нерідко, причина буває в іншому:

  • Некоректна робота прошивки;
  • Вихід з ладу зарядного пристрою;
  • Несправний роз’єм зарядки;
  • Несправна мікросхема контролер живлення та ін.

Тому, не поспішайте витрачати бюджет на нову батарею. Якщо Ваш iPhone некоректно заряджається, швидко розряджається або просто вимикається – не закривайте на це очі. Адже заміна акумулятора iPhone – це не найстрашніше, що загрожує девайсу в такому випадку. Наприклад, несправний контролер, якщо причина в ньому, може в подальшому вивести з ладу всю плату. Не ризикуйте.

Запрошуємо Вас на безкоштовну діагностику та заміну акумулятора iPhone в будь-який з офісів TotalService. Ми завжди готові воскресити Вашого американського «товариша», адже це наша робота і ми її робимо добре.