ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт MacBookДіагностика MacBook

Діагностика MacBook

Діагностика MacBook в сервісному центрі TotalService

MacBook від компанії Apple сьогодні є найпопулярнішим і надійним пристроєм, яким користуються як вдома, так і у великих компаніях. Цей гаджет поєднує надійність, швидкодію та багатозадачність. Коли всередині апарату виникають проблеми, Ви обов’язково це помітите за відхиленнями в роботі. Всі проблеми з технікою краще вирішувати «в зародку», отже, діагностику MacBook слід провести.

Самостійна діагностика MacBook

Безумовно, в інтернеті існує безліч відео та текстів, в яких йдеться про «чудо-програми», які знайдуть будь-яку проблему й помилку. Дійсно, є мільйони утиліт, які здатні допомогти в процесі діагностики макбуків. Якщо точніше, за допомогою певних програм можна перевірити стан деяких комплектуючих, шляхом навантаження: жорсткий диск, оперативну пам’ять і відеокарту. Але все це можливо тільки в тому випадку, якщо макбук включається. На жаль, чарівної програми для виявлення всіх несправностей поки не існує.

Будь-яка подібна програма пишеться для людей, які розбираються в програмному забезпеченні й техніці, і зможуть «прочитати» висновок програми.

Що зробите Ви, якщо не маєте навичок діагностики MacBook? Звичайно, запустите програму, станете в ній розбиратися, на що піде чимало часу. Далі – будете сподіватися, що на екран «вискочить» напис – «виправити все», яку Ви натиснете і з гордим виглядом реаніміруете свій «Мак».

Але так не вийде. Після програмної діагностики макбуків Ви побачите лише набори символів, слів та цифр, а ось як їх розтлумачити, і найголовніше, що робити далі – незрозуміло, тому відразу розповімо про другий шлях …

Діагностика MacBook в сервісному центрі «TotalService»

Ви на правильному шляху, тільки професійна діагностика макбуків зможе знайти проблему в роботі, щоб усунути її правильно, швидко і назавжди. Як показує практика, в продукції Епл згодом спостерігаються такі проблеми:

  1. Починає зависати графічний процесор;
  2. Материнська плата зношується через перевантаження;
  3. Жорсткий диск починає давати збої;
  4. Зовнішнє та внутрішнє залізо не таке надійне як раніше.

Правильні фахівці після повноцінної діагностики озвучать Вам що трапилося з технікою і як з цим боротися. І звичайно ж, нададуть гарантію на проведені роботи в разі ремонту.

Де проводити діагностику MacBook і ремонт?

З огляду на все вищесказане, звичайно ж ми запрошуємо Вас в СЦ «TotalService». Ми впевнені в своїх фахівцях і готові Вам запропонувати:

  • Зручне розташування офісів;
  • Безкоштовну діагностику;
  • Гарантію 6 місяців на всі види ремонту!

Команда сервісного центру “TotalService”