ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт MacBookЗаміна акумулятора MacBook

Заміна акумулятора MacBook

Заміна акумулятора MacBook. Трохи про батареї

У Макбук вбудований літій-полімерний акумулятор (LIP), завдяки якому компактний комп’ютер може працювати максимальну кількість часу.

Незалежно від того, який акумулятор передбачений конструкцією пристрою – літій-полімерний або літій-іонний – кожен з них має допустиму кількість циклів заряду. Після використання граничної кількості зарядів, батарея підлягає заміні. Заміна акумулятора MacBook вимагає розбирання апарату, оскільки ноутбуки Apple виділяються своєю компактністю, то цей процес пов’язаний з певними ризиками.

Як дізнатися, що потрібна заміна акумулятора Макбук? Це передбачив виробник. Потрібно, утримуючи кнопку Option (аналог Alt), клацнути на значок батареї в рядку меню. З’явиться вікно, що показує індикатори стану акумулятора:

  1. «Нормальне» означає, що можна не переживати;
  2. «Закінчується термін експлуатації» означає, що потрібно бути на чеку, оскільки скоро буде потрібна заміна батареї;
  3. «Потрібна заміна» не означає, що пора нестися стрімголов в майстерню, але вже бажана заміна акумулятора на MacBook;
  4. «Потреба у технічному обслуговуванні» – самий невтішний індикатор акумуляторної батареї, який означає, що потрібна оперативна заміна акумулятора на макбуці, оскільки батарея несправна. В таких випадках потрібно тут же звертатися в СЦ «TotalService».

Діагностика і заміна акумулятора Макбук

Перед тим, як надати Вам таку послугу, як заміна акумулятора MacBook, ми повинні самі переконатися правильності діагнозу щодо батареї. Для цього проводиться діагностика. Процес не займе більше 3-х днів. Можлива додаткова послуга у вигляді термінової діагностики (до 3-годин). Після діагностики і узгодження проводиться безпосередньо ремонт.

Заміна акумулятора Макбук у майстрів своєї справи

Відремонтувати комп’ютерну техніку під силу вмілому майстру. Без навичок і знань в цій справі не обійтися. Команда TotalService 13 років тому починаа саме з ремонту комп’ютерної техніки. За цей час ми здійснили понад 53 630 ремонтів, серед яких заміна акумулятора MacBook траплялася не один раз. Сьогодні в Києві працює мережа наших сервісів, в яких Вас завжди готові обслужити кваліфіковані фахівці.

Наші інженери знають свою справу. Кожен день вони роблять все, щоб Ваша техніка працювала як нова. Заміна акумулятора MacBook не стане винятком. Приходьте, і Ви переконаєтеся в цьому самі!