ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт MacBookЗаміна клавіатури MacBook

Заміна клавіатури MacBook

Заміна клавіатури MacBook: ми зробимо це непомітно

Всі продукти, що випускаються компанією Apple, мають свої відмінні риси. Клавіатура, розроблена під Mac OS, не стала винятком. На ній є незвичні для більшості користувачів клавіші Command, Option, Clear. Навіть ряд функціональних клавіш довше і закінчується на F19. Незважаючи на відмінні риси клавіатура Apple страждає від користувачів за стандартною схемою: «розлили чай, накришили бутербродом, наостанок впустили на підлогу». Деякі випадки настільки важкі, що може знадобитися заміна клавіатури MacBook.

Коли барахлить техніка, якої Ви регулярно користуєтеся, це вносить неприємні корективи в щоденний графік. Тому хочеться, щоб «все було як раніше» і «працювало як нове». Так і з клавіатурою: хочеться, щоб заміна клавіатури Макбук пройшла так добре, щоб Ви і не помітили заміну. Хочете, щоб ремонт пройшов саме так? Ви на правильному сайті! СЦ «TotalService» працює настільки якісно, ​​що часом важко уявити відремонтований у нас пристрій неробочим.

Заміна клавіатури на MacBook: коли працюють професіонали

Знаєте, що найголовніше в послузі заміна клавіатури MacBook? Такі складові:

  1. якісні комплектуючі, які мають безпосереднє відношення до Apple;
  2. кваліфіковані фахівці, для яких заміна клавіатури на макбуці – дріб’язкова робота;
  3. перевірена мережа майстерень, яка має досвід роботи з комп’ютерною технікою.

У мережі СЦ «TotalService» Ви знайдете все по списку, і навіть більше. Адже ми відповідально ставимося до кожного замовлення, і не змінюємо запчастини на нові, поки на 100% не переконаємося в такій необхідності. Тому спочатку спеціалісти проводять діагностику, що займає не більше 3-х днів. За результатами діагностики проводиться налагодження роботи пристрою. Можливо, і заміна клавіатури MacBook.

Заміна клавіатури на макбуков в сервісі з досвідом

Свою роботу ми починали з ремонту комп’ютерної техніки. Протягом 13 років роботи нами було опрацьовано понад 53 600 ремонтів й відкрито мережу майстерень в Києві. За цей час спектр ремонтованої техніки істотно розширився. Але витоки свої ми не забули – в ремонті комп’ютерів донині залишаємося на висоті. Тому така нікчемна справа, як заміна клавіатури MacBook, в наших майстернях пройде оперативно і якісно. Ми зробимо все, щоб Ваша техніка працювала як нова!