ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт MacBookЗаміна матриці MacBook

Заміна матриці MacBook

Заміна матриці MacBook. Матриця й ботаніка

Рідкі кристали були відкриті в 1888 році австрійським ботаніком Ф. Райнітцером. Екран або матриця макбуків – це рідкокристалічний дисплей. Фактично, ботанік придумав технологію, яка лягла в основу матриць всіх ноутбуків. Хоча сама назва «матриця ноутбука» з’явилося набагато пізніше, в 1970 році, коли американська компанія Radio Corporation of America випустила перший РК-екран. У ноутбуках Apple матриці відрізняються від інших. Заміна матриці MacBook, та й будь-який інший ремонт цих апаратів – теж.

Спираючись на свій досвід в ремонті техніки, можемо сказати, що заміна екрану MacBook відноситься до дорогих послуг. Вартість послуги заміна матриці Макбук обумовлена ​​високою вартістю матриці. Мабуть, ця деталь в макбукові найдорожча після плати. Хоча сам процес – заміна екрану Макбук – не з легких, і може бути виконаний тільки висококваліфікованим фахівцем.

Передумови такого виду ремонту, як заміна екрану MacBook

Найголовніший ворог матриці – механічні пошкодження. Якщо Ви випустили з рук ноутбук, сіли на нього, з зусиллям натиснули на кришку зовні, перед закриттям забули забрати ручку з клавіатури, то вважайте, що влетіли в копієчку. Подібні дії в абсолютній більшості ведуть до непрацездатності матриці, коли може знадобитися заміна матриці MacBook

Звичайно, бувають види несправностей, які не залежать від падінь макбуків:

  1. несправна лампа підсвічування;
  2. вихід з ладу дешифратора;
  3. поламаний контролер.

При таких поломках цілком може знадобитися заміна матриці Макбук.

Не варто ігнорувати специфічну архітектуру яблучної техніки. Заміна дисплея MacBook може бути проведена тільки фахівцями.

Заміна екрану MacBook кваліфікованими інженерами

Комп’ютери допомагають людині виконувати безліч завдань в стислі терміни. Поломка ПК забирає час, порушує робочі терміни, руйнує плани … Як хочеться, щоб це швидше закінчилося! Зверніться до нас, і ми налагодимо роботу Вашого ПК оперативно і якісно. Хто ми? 5 фактів про СЦ «TotalService»:

  • Ми працюємо на ринку ремонту техніки понад 13 років.
  • За час роботи ми обробили понад 54 600 замовлень, включаючи послугу заміна матриці MacBook.
  • Наша мережа – це мережа майстерень, які знаходяться біля метро.
  • Наші майстри – це кваліфіковані фахівці з досвідом роботи від 5 років.
  • Ми надаємо гарантію 6 місяців на здійснений ремонт.

Крім того, ми починали з ремонту комп’ютерів, тому заміна матриці MacBook для нас – справа нескладна. Приходьте, і Ви переконаєтеся в цьому самі!