ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт MacBookЗаміна SSD диску MacBook

Заміна SSD диску MacBook

Заміна SSD диска MacBook. Що таке «твердотільний накопичувач»?

Пристрою зберігання даних на основі мікросхем пам’яті, SSD диску (що в перекладі з англійської означає «твердотільний накопичувач»), з лишком вдалося замінити старий добрий вінчестер (HDD). Цей накопичувач став настільки популярним, що використовується в ноутбуках, нетбуках, планшетах, смартфонах і часто ставиться замість вінчестера.

Сьогодні заміна SSD на MacBook – послуга не з рідкісних. Безшумний, компактний та високошвидкісний SSD накопичувач так і підкуповує своїми перевагами. Щоб новий диск виконував всі свої функції коректно та слугував Вам довго і без збоїв, послугу заміна SSD на MacBook правильніше замовляти в перевірених сервісних центрах. СЦ «TotalService» такими і є. Заміна SSD MacBook буде виконана нашими фахівцями якісно і в зазначені терміни.

Чим SSD накопичувач краще? Така популярна заміна SSD на MacBook

Чому так популярна заміна SSD диска MacBook? Спробуємо розібратися. Твердотільні диски успішно витісняють жорсткі завдяки своїм перевагам:

  1. SSD накопичувач зовсім безшумний;
  2. висока швидкість читання й запису;
  3. більше операцій введення й виведення в секунду, ніж у вінчестера;
  4. SSD диск споживає менше енергії;
  5. твердотільний диск менш чутливий до впливу електромагнітних полів;
  6.  компактність.

Ви ще сумніваєтеся? Пора приймати розумне рішення і впевнено прямувати у бік наших сервісних центрів за послугою «заміна SSD диска MacBook». Майстри СЦ «TotalService» завжди готові допомогти.

Якісна заміна SSD MacBook в перевіреному СЦ

Техніка Apple в ціновому сегменті займає місце «вище середньої вартості». Довірити ремонт свого макбука – це довірити комусь свої гроші. Ризик – справа благородна, але не в питаннях ремонту. Правильніше звернутися в перевірену майстерню TotalService. Кілька слів, які скажуть про нас багато:

  • Наш досвід в сфері ремонту техніки вже перевищує 13 років;
  • У нашому арсеналі більше 53 670 прийнятих і виконаних замовлень, в яких значиться й заміна SSD диска MacBook;
  • За весь час роботи ми відкрили мережу сервісів в Києві, які знаходяться поруч з метро;
  • В наших майстернях працюють інженери з досвідом роботи від 5 років.

Заміна SSD диска MacBook у нас буде виконана оперативно і якісно. Якість ремонту ми підтверджуємо гарантією – 6 місяців. Приходьте до нас, і ми зробимо все, щоб Ваш ПК працював як новий!