ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт MacBookЗаміна відеокарти MacBook

Заміна відеокарти MacBook

Заміна відеокарти MacBook. Чи всі відеокарти однакові?

Відеокарта відповідає за формування зображення. Некоректне зображення в 50% випадків сигналізує про те, що пора перевірити роботу відеокарти. У нашому сервісному центрі перевірка починається з діагностики, за результатами якої і буде визначена причина збою роботи.

Чи всі відеокарти однакові? Звичайно, ні. Є вбудовані, дискретні, гібридні карти від виробників Intel, AMD, nVidia (і не тільки). Ринок рясніє різновидами графічних карт. Але на сьогодні немає жодної карти, яка працює безперебійно. Тому послуга “заміна відеокарти на MacBook” має місце, хоч і набагато рідше, ніж у брендів-конкурентів.

Заміна відеокарти Макбук: чистка та вентиляція – наше все

Як скоро знадобиться заміна відеокарти Макбук залежить від того, наскільки акуратно комп’ютер експлуатувався та як регулярно він обслуговувався. Рідко проводите чистку комп’ютера? Тоді Ви повинні знати наступне. Пил забиває вентиляційні отвори, внаслідок чого перегрівається карта і ламається відеочіп. Результат – дорога заміна відеокарти MacBook. Все, що потрібно, щоб заощадити час і гроші, витрачені на ремонт – це регулярно обслуговувати свій ПК.

Звичайно, є випадки, від яких ніхто не застрахований. Це механічні пошкодження і попадання вологи, що порушують роботу відеокарти. Вони можуть стати причиною таких несправностей:

  1. Картинка на екрані спотворюється;
  2. Явні ознаки порушення передачі кольору;
  3. Екран весь синій;
  4. Зображення немає зовсім.

Крім того можуть не встановлюватися драйвери або Макбук може зовсім не працювати.

Будь-яка з перерахованих ситуацій поправна хоча б тому, що завжди можлива заміна відеокарти MacBook. Головне – провести її у професіоналів.

Професійна заміна відеокарти Макбук в мережі сервісів

Для того, щоб поміняти відеокарту, потрібно забратися в Макбук, розкрутити, частково розібрати. Зовсім не хотілося б довіряти такий процес новачкові. Ми згодні, і мережі майстерень TotalService є що запропонувати Вам:

  • 13 років працьовитості і старанності на ринку ремонту техніки;
  • більше 54 680 успішно виконаних ремонтів, в тому числі і заміна відеокарти MacBook;
  • Мережа сервісних центрів в Києві, які зручно розташовуються біля метро;
  • інженери з досвідом роботи від 5 років.

Ми відповідаємо за якість своєї роботи і надаємо гарантію 6 місяців на виконаний ремонт. Щоб переконатися, що заміна відеокарти на MacBook була виконана як слід, ми зв’яжемося з Вами і уточнимо, як працює комп’ютер після ремонту.

Заміна відеокарти MacBook в нашому сервісному центрі – розумний вибір, адже кожен день ми робимо все, щоб Ваша техніка працювала, як нова!