ГоловнаПослугиРемонт комп’ютерівРемонт Asic

Ремонт Asic

Ремонт Asic майнерів в Києві

фото ремонт asic майнерів

Ремонт Asic – одна із спеціалізацій TotalService. Попит на ці прилади зростає з кожним днем, а значить на ремонт Asic – теж. Ми виконуємо ремонт Asic Antminer L3 +, S7, S9 та інших моделей. Оскільки майнінг в нашій країні тільки набирає обертів, знайти необхідні деталі для ремонту – нелегко. Відповідно, пошук спеціалізованого сервісного центру – завдання ще те.

TotalService – це один з перших сервісних центрів в Україні, що здатен запропонувати ремонт Асіка будь-якого рівня складності. Ми знаємо як визначити та усунути поломку і де взяти найякісніші деталі на заміну. Коли справа стосується ремонту такого дорогого обладнання, довіряти варто лише фахівцям в цій справі, а не любителям.

Що це за апарат і чому ремонт майнерів такий актуальний?

Asic майнер – спеціальний пристрій, який використовується для розгадки BTC-блоків, тобто для видобутку біткойнів. Апарат являє собою мікросхему з чіпами та призначений для виконання строго однієї задачі, тому має дуже високу продуктивність. Висока продуктивність веде до великої витрати електроенергії та виділення великої кількості тепла і шуму. Це потрібно враховувати при установці устаткування.

Після установки Майнери часто страждають від перепаду напруги в мережі, поганої якості чіпів, елементів плати та заводського браку. Тому порада №1 щоб уникнути ремонту Майнер – знайдіть надійного постачальника обладнання.

Ремонт Asic. Основні поломки

 1. Пошкодження ланцюга живлення
  Велике навантаження на мережу призводить до перепадів напруги в мережі, а далі до поломки чіпів на платі. Як правило, на це вказує зменшення кількості обчислюваних операцій. Чіпи на платі розміщені послідовно, відповідно, якщо один вийшов з ладу – інші не працюють. Інженер сервісу ретельно продзвонить всі елементи плати і проведе заміну неробочого чіпа на новий, якісний чіп.
 2. Ремонт Майнер, коли Асік не бачить чіпи.
  Найсерйозніші помилки користувачів, які можуть стати причиною дорогого і не швидкого ремонту Asic Майнер – потрапляння вологи або накривання корпусу Майнера будь-яким предметом. Тому приміщення для Асіка обов’язково повинне бути сухим і добре провітрюваним.
 3. Asic не включається
  Ремонт Aсиків Київ не займе багато часу, інженер замінить несправний контролер живлення або, в більш тяжких випадках,  всю плату управління.
 4. Майнер Asic, ремонт при зниженні HASHRATE (обчислювальної потужності)
  Майстер проведе діагностику плати управління та усуне причину. Зазвичай зниження HASHRATE – ознака вигорання чіпів. Проведення ремонту Asic на цьому етапі, допоможе запобігти більш складному та дорогому ремонтові, зекономить ваші кошти, нерви та час.

Чому ремонт Асіка в TotalService – кращий вихід

Відносно ремонту Asic, дуже актуально висловлювання «Час – гроші», так як майнінг-ситеми працюють цілодобово, то будь-який простій в роботі – відчутна втрата прибутку. Тому в TotalService ми виконуємо:

 • Ремонт Асіка, в максимально стислі терміни
 • Гарантія 6 місяців на ремонт ASIC Antminer L3 +, S7, S9 та інших моделей
 • Для постійних клієнтів діагностика – БЕЗКОШТОВНО!

Не втрачайте час і гроші, несіть своє обладнання в сервісний центр TotalService, де наші фахівці проведуть ремонт Асіка швидко та надовго!