ГоловнаПослугиРемонт ноутбуків в КиєвіЧистка ноутбука

Чистка ноутбука

Чистка ноутбука в СЦ TotalService

фото чистка ноутбука в КиєвіНапевно Ви помічали, що під час роботи у Вас гріється ноутбук. Це відбувається тому, що чіпи на його платі виділяють багато тепла. Щоб апарат не «згорів», в ньому передбачена система охолодження. Принцип її дії дуже простий – трубки радіатора проходять через основні чіпи на платі і ведуть до вентилятора, який все гаряче повітря видуває через спеціальні отвори в корпусі. Згодом в радіаторних гратах і вентиляторі накопичується пил, термопаста, якою змащуються місця контакту чіпа з радіатором, пересихає, а термопрокладка зношується. Гаряче повітря не відводиться і температура дуже швидко досягає критичної позначки. Своєчасна чистка ноутбука від пилу – запорука його стабільної роботи.

Як часто потрібно робити чистку ноутбука?

Чистку ноутбука з заміною термопасти необхідно робити не рідше, ніж раз на рік, в ідеалі – раз в 6 місяців, особливо це актуально в жаркий період року.
Перші тривожні ознаки:

1. Гріється ноутбук;
2. Ноутбук сильно шумить під час роботи;
3. Ноутбук повільно працює;

Якщо Ви помітили щось подібне, це означає що система охолодження не виконує своїх функцій і настав час зробити чистку ноутбука в сервісному центрі.

Чим загрожує перегрів ноутбука?

Якщо своєчасно не робити чистку ноутбука, то в результаті апарат просто вийде з ладу і цього не минути. При постійному перегріванні ноутбука, чіпи та мікросхеми на його платі просто «згорають». Запам’ятайте! Ремонт материнської плати, в тому числі, заміна відеокарти в ноутбуці, коштує в 8-10 разів дорожче, ніж чистка ноутбука.
фото чистка ноутбука від пилу

Як і де можна зробити правильну чистку ноутбука від пилу?

Якщо у Вас є досвід, та необхідний інструментарій, то, звичайно ж, Ви можете зробити чистку ноутбука та ремонт кулера ноутбука самостійно. Але, якщо Ви не фахівець, то ласкаво просимо в будь-який з офісів мережі СЦ «TotalService» на чистку ноутбука в Києві. В нас працюють майстри з досвідом роботи не менше 5-ти років. Ми виконуємо ремонт ноутбуків в Києві будь-якого рівня складності, чистку ноутбука від пилу, в тому числі.

Чистка ноутбука включає:

 • розбирання, демонтаж системи охолодження;
 • очищення стисненим повітрям від пилових частинок;
 • заміна термопасти в ноутбуці та термопрокладки;
 • змазка кулера;
 • стрес-тест ноутбука
 • видача готового пристрою клієнту, а також поради стосовно правильної експлуатації та обслуговування.

Скільки коштує чистка ноутбука в Києві? Який срок гарантії?

Чистка ноутбука від пилу в мережі СЦ «TotalService» коштує 455 гривень. Гарантія на чистку ноутбука – 6 місяців. Наші фахівці зроблять повноцінну чистку ноутбука з заміною термопасти в стислы сроки.
Нам можна довыряти.

У сервісному центрі TotalService ми обслуговуємо ноутбуки наступних марок:

 1. Ремонт ноутбуків Toshiba
 2. Ремонт ноутбуків HP
 3. Ремонт MacBook
 4. Ремонт ноутбуків Sony
 5. Ремонт ноутбуків Dell та інші.
Тарифний пакет Вартість послуги Умови тарифу
Стандарт 455 Середній срок ремонту 1-2 дні. Гарантія на проведену роботу – 6 місяців
Экспрес 683 Срок ремонту 2-3 години. Гарантія на роботу – 6 місяців
Зверніть увагу! Якість ремонту НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від обраного  тарифного пакету.