ГоловнаПослугиРемонт планшетів

Ремонт планшетів

Ремонт планшетів в сервісному центрі “TotalService”

фото ремонт планшетів

Як би жорстко це не прозвучало, але всі ми жертви благ сучасної цивілізації. Телевізори, ПК, телефони, ноутбуки, планшети – все це напевно і у Вас є в арсеналі, ну або майже все. Проте, ці машини поки не досконалі і нерідко ламаються, планшети, в тому числі. Причини? Ми до сих пір дивуємося «оригінальності» користувачів: потонув в унітазі, переїхала машина, поклали в рюкзак разом з талим шоколадом … Буває всяке, головне – знати куди можна звернутися, якщо потрібен ремонт планшетів.

Якщо Ваш улюблений гаджет наздогнала якась поломка і Ви шукаєте ремонт планшетів в Києві – майстри “TotalService” з радістю допоможуть відновити пристрій, навіть в особливо тяжких випадках.

Обрати виробника

ремонт ipad ремонт планшетів asus ремонт планшетів lenovo ремонт планшетів sony ремонт планшетів samsung ремонт планшетів acer  ремонт планшетів huawei ремонт планшетів prestigio ремонт китайських планшетів

Ремонт планшетів. Як можуть проявлятися поломки

Найчастіше, як і було сказано вище, причиною поломки планшета виступаємо ми, користувачі. Адже не завжди ж є час його акуратненько засунути в чохол перед виходом, і не завжди ми заряджаємо девайси оригінальними зарядками, і не завжди правильно знімаємо з зарядки … цей список можна продовжувати вічно. На виході отримуємо:

 • Пошкодження екрану;
 • Механічні каліцтва корпусу, внутрішніх деталей, електроніки;
 • Планшет не заряджається або дуже швидко розряджається;
 • Збої в програмному забезпеченні;
 • Попадання під корпус вологи;
 • Припинення роботи сенсора.

фото ремонт планшетів в києві

В будь-якому випадку, девайсу знадобитися діагностика. Тільки після неї можна оцінити ситуацію і прийняти рішення з приводу стратегії ремонту. Після виявлення дефектів стане зрозумілою ціна послуги.

Вживати будь-які заходи для самостійного ремонту не варто. Це скоріше погіршить ситуацію. Відсутність досвіду, інвентарю і знань приведуть до зайвої витрати грошей і дорогоцінного часу.

Які операції включає ремонт планшетів

Звертаючись в СЦ “TotalService” Ви можете бути впевнені в якості виконаних робіт. Команда центру складається з досвідчених фахівців. Вони вирішать проблему будь-якої складності в найкоротші терміни. З нами ремонт планшетів в Києві займе мінімум Вашого часу, стане доступним і комфортним.

Інженери TotalService зможуть полагодити:

 1. Роз’єми живлення, навушників, SD, USB;
 2. Дисплей, сенсорне скло;
 3. Батарею і блок живлення;
 4. Динаміки, камеру, мікрофон;
 5. Контролер харчування, процесор, флеш-пам’ять;
 6. Корпус і його елементи;
 7. Програмне забезпечення;
 8. Зроблять заміну кнопок і багато іншого.

Також в ремонт планшетів входить відновлення після попадання вологи, будь то вода, чай, сік, кола і т.п.

Перевірений сервісний центр – запорука успішного ремонту планшета

Підшукуючи місце, де замовити ремонт планшета в Києві, варто дізнатися, що собою являє обраний сервісний центр – почитати про нього відгуки. Ми, команда “TotalService” цінуємо і поважаємо час кожного клієнта. Тому пропонуємо повний спектр послуг:

 • Консультуємо по телефону, онлайн та в офісі;
 • Проводимо діагностику техніки до ремонту і стрес-тест – після;
 • Усуваємо найскладніші неполадки;
 • Відновлюємо «топленого» пристрою;
 • Знаходимося на зв’язку 6 днів на тиждень;
 • Надаємо гарантію на 6 місяців.

Ми будемо раді бачити Вас в будь-якому з наших сервісних центрів. Надійний ремонт, а також багато корисних і приємних пропозицій завжди чекають Вас в СЦ “TotalService”.