ГоловнаПослугиРемонт планшетівРемонт электронних книг

Ремонт электронних книг

Ремонт електронних книг в Києві

Ремонт електронних книг – справа благородна. Читання збагачує знання, покращує словниковий запас, розвиває логіку і уяву. В книгах можна знайти відповіді на всі важливі питання. Книги змінюють наші цінності та світогляд. Не дарма кажуть, що читання облагороджує.

У вільний час багато хто любить почитати сторінку-другу. Уявіть, що Ви пакує валізи у відпустку в теплі краї. Мрієте лежати на пляжі в тіні пальм, читати книгу, ліниво потягуючи охолоджуючі коктейлі. І потрібно зробити вибір – взяти з собою тільки одну книгу. Вибір не з легких. Зараз ця проблема вирішена. Прогрес подарував нам електронні книги, в які можна закачати більшу частину Вашої бібліотеки.

Для майстрів TotalService відремонтувати електронну книгу – справа нескладна. Нашим майстерням можна довірити ремонт будь-якої техніки, адже за 13 років на ринку ми провели довше 52 640 ремонтів. А це солідний досвід.

І якщо Вам потрібен ремонт електронних книг в Києві, то це подвійне потрапляння в ціль. Мережа сервісів TotalService знаходиться в Києві. Все, що потрібно від Вас – вибрати найближчий з наших офісів в Києві, прийти з несправною книгою, а далі справа за інженерами.

З чого складається ремонт електронної книги?

В першу чергу, проводиться діагностика (в термін до 3-х днів). В наших сервісних центрах передбачена послуга термінової діагностики в термін до 3-х годин вартістю 255 грн.

фото ремонт електронних книг  фото ремонт електронних книг в києві

Після діагностики і узгодження, наші досвідчені фахівці проводять безпосередньо ремонт електронної книги. Нижче перераховані самі “популярні” види ремонту:

  1. перепрошивка електронної книги;
  2. заміна екрану, тачскріну, елементів підсвічування екрану;
  3. заміну материнської плати;
  4. відновлення завантажувача;
  5. заміна динаміка, роз’єму USB, кнопки, корпусу.

Ми ретельно проводимо діагностику і професійно ремонтуємо широкий спектр техніки. Полагодити електронну книгу в TotalService – довірити свій гаджет фахівцям.

Якісний та оперативний ремонт електронних книг в Києві

фото відремонтувати електронну книгу

Якість виконаної роботи ми гарантуємо, адже ремонтуємо техніку вже більше 13 років. Наші майстри виконують ремонт електронних книг і будь-якої іншої техніки оперативно і професійно. Приходьте з несправним пристроєм до нас, після ремонту Ваша техніка буде працювати як нова!