ГоловнаПослугиРемонт принтерівРемонт картриджів

Ремонт картриджів

Ремонт картриджів в Києві. Причини поломки

Багато користувачів вважають, що обслуговування картриджів полягає тільки в заправці, але по факту – це не зовсім так. Картридж лазерного принтера складається з кількох елементів, кожен з яких має свій ресурс роботи, а саме: лезо дозування, вал первинного заряду, вал магнітний. фотобарабан і т.д. Коли зношується один з них або одночасно декілька, ось тоді і стає актуальною послуга «ремонт картриджів».

Ремонт картриджів. Які симптоми вказують на зношення деталей

 1. Світлі плями, що повторюються (інтервал 3-7 см).

  Найчастіше, причина в тому, що картридж засмітився відпрацьованим тонером. А, можливо, знадобиться і ремонт картриджів, а саме заміна магнітного вала або його оболонки. Інженери сервісного центру «TotalService» проведуть діагностику і відновлення картриджа якісно і за дуже короткий час.

 2. Накладання зображення.

  Це означає, що в лазерному картриджі зносився вал первинного заряду або фотобарабан (характерно для картриджів Samsung). У нашому сервісному центрі фахівці проведуть діагностику і ремонт картриджа. Багато часу це не займе

 3. Вертикальні темні смуги або плями по краях листа.

  Це означає, що зносився фотобарабан лазерного картриджа. Як правило, фотобарабан вимагає заміни після кожної третьої заправки. Це одна з найбільш частих поломок, так що ремонт картриджа пройде без проблем і затримок. Також не виключено, що проблема може бути у валі подачі тонеру.

 4. Повторювані темні плями (інтервал 3-7 см).

  Потрібно почистити картридж або прийшов час міняти вал первинного заряду. Фахівці нашого сервісного центру виробляють чистку і ремонт картриджів, який полягає в заміні зношеної деталі.

 5. Вертикальний світлі смуги.

  Якщо у Вас лазерний картридж від принтера Samsung або Xerox, то це ознака того, що в картриджі забруднилося дозуюче лезо. Якщо картридж HP або Canon, то зносився магнітний вал. У будь-якому випадку, ремонт картриджів повинен проводити фахівець, без досвіду правильно визначити поломку і коректно провести ремонт навряд чи вийде.

 6. Брудний друк.

  Свідчить про те, що Ваш картридж засмітився і його потрібно почистити. Можливо, при попередній заправці картридж був недостатньо ретельно очищений від старого тонера або ж був заправлений не той / неякісний тонер. Це призводить до конфлікту тонерів. Також не виключено, що у Вашому картриджі пора міняти ракель. Не варто затягувати з усуненням цього дефекту, тому що він може вивести з ладу пічку принтера.

Скільки коштує відновлення картриджів?

Ціна за ремонт картриджа безпосередньо залежить від його моделі, але вона рідко перевищує суму в 180 гривень за заміну однієї деталі.