ГоловнаПослугиРемонт принтерівРемонт лазерних принтерів

Ремонт лазерних принтерів

Ремонт лазерних принтерів в надійному сервісному центрі

Минули дні чорних, зелених і фіолетових копірок. Звичайно, копіювальний папір ще є у продажу, але вже не використовується в таких масштабах, як раніше. Настала ера принтерів, а разом з нею став популярним і ремонт лазерних принтерів.

Найбільш популярні на сьогодні лазерні принтери. Вони обходять своїх попередників, матричні та струменеві принтери, в швидкості і якості друку. Крім того, лазерні принтери прості в обслуговуванні і безшумні в роботі.

Так само просто вибрати майстерню для ремонту Вашого принтера. Не вірите? Хочете перевірену майстерню, де працюють добротно і виконують ремонт у встановлений термін? Ви на вірному шляху і вже на нашому сайті. В нашій мережі майстерень TotalService ми цінуємо кожного клієнта і цінуємо професійно виконану роботу. Якість роботи ми завжди гарантуємо.

Ремонт лазерних принтерів в Києві. Причини поломок

Ремонт будь-якої техніки починається з діагностики причин несправності. Майстри TotalService виділили такі типові причини поломок принтерів:

  • Зношені вузли і деталі;
  • Неякісні розхідні матеріали: папір та неоригінальні картриджі;
  • Перевантаженість пристрою;
  • Відсутність ТО або неякісне обслуговування;
  • і не можна забувати про неправильну експлуатацію самим користувачем.

Діагностика проводиться в термін до 3-х днів. Можлива додаткова послуга термінової діагностики. Термін виконання: не більше 3-х годин, вартість – 255 грн.

Після діагностики проводиться безпосередньо ремонт. Коли відремонтований принтер буде вже в офісі (або вдома), ми зв’яжемося з Вами, щоб уточнити, як працює пристрій після виконаних нами робіт.

Ремонт лазерних принтерів в Києві у TotalService

Ремонт оргтехніки не рекомендується проводити самостійно. Краще довірити несправний принтер професіоналам, тобто нам. Чому ми? Тому що ми з відповідальністю підходимо до роботи і цінуємо своїх клієнтів.

Про наші переваги в цифрах:

  1. 13 років досвіду з ремонту техніки;
  2. Більш ніж 53 800 успішно проведених ремонтів;
  3. Мережа офісів в Києві і всі вони зручно розташовуються у метро.

Ремонт лазерних принтерів в мережі майстерень TotalService – розумне вкладення в обслуговування Вашої техніки, тому що ми робимо все, щоб Ваша техніка працювала як нова. Приходьте до нас, і Ви переконаєтеся в цьому самі!