ГоловнаПослугиРемонт принтерівРемонт БФП

Ремонт БФП

Ремонт БФП з нами – це зручно

Багатофункціональні пристрої (принтер + сканер + копір і факс), стали популярними завдяки економії простору і грошей. Ціни на БФП набагато приємніші, ніж на принтер, сканер і копір окремо. Деякі функції БФП (копіювання, наприклад) активні і при вимкненому комп’ютері, що теж плюс. Та що там казати, БФП є в кожному офісі, тому що це економно і зручно. Ремонт БФП – послуга популярна, адже самі пристрої теж.

Майстерні TotalService теж багатофункціональні: ми об’єднуємо досвід, знання і майстерність в добре виконану роботу. З нами теж зручно:

  1. Завдяки 13-річному досвіду на ринку ми проводимо широкий спектр ремонтів;
  2. У нас мережі офісів в Києві, всі вони розташовані біля метро;
  3. Ми в обов’язковому порядку проводимо діагностику (в термін до 3-х днів), щоб виявити точну причину несправності й оперативно провести ремонт;
  4. У нас є послуга термінової діагностики (в термін до 3-х годин) для тих, хто поспішає.

Професійний ремонт БФП в Києві

фото ремонт БФП  ремонт БФП в києві

Кожен з наших інженерів має досвід роботи по ремонту техніки не менше 5 років. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що Ваш пристрій потрапить в руки до професіонала.

За 13 років роботи ми провели більше 53 731 ремонту, і це не межа. Вічну техніку, як і вічний двигун, поки не винайдено. Але досвідчені фахівці TotalService, оперативно реанімують будь-яку техніку.

Зламався БФП – офіс не працює. Ремонт БФП в Києві

Несправне БФП може паралізувати роботу у всьому офісі, де кожну хвилину потрібен копір, принтер, сканер або факс. Щоб не потрапити в таку ситуацію, потрібно мати в запасі контакти надійної майстерні TotalService.

Свій шлях ми починали з ремонту комп’ютерної техніки та оргтехніки. Тому ремонт БФП в нашій мережі сервісних центрів – це надійне вкладення в злагоджену і довгу роботу техніки після ремонту. Кожен день ми робимо все, щоб Ваша техніка працювала як нова!