ГоловнаПослугиРемонт принтерівРемонт принтерів Brother

Ремонт принтерів Brother

Ремонт принтерів Brother в Києві. Назви, що говорять

Японська компанія Бразер, що випускає друкуючу техніку починала також, як і СЦ «TotalService», тільки «трохи» раніше. У 1908 Бразер була невеликою майстернею в Японії. На сьогодні це багатонаціональна компанія з офісами продажів по всьому світу.

Своє ім’я Brother отримала не в день заснування, а набагато пізніше, коли два брата успадкували ту саму майстерню свого батька. В TotalService назва теж говорить, проте трохи інше: ми робимо ремонт широкого спектру техніки, ремонт принтерів Brother в тому числі.

Ремонт принтера Brother: типові несправності

Найбільшим попитом сьогодні користуються лазерні принтери. Типові несправності лазерних принтерів Brother:

  • Коли пристрій не включається, можуть бути проблеми з інтерфейсною платою;
  • Причиною скреготу при роботі принтера може бути поломка редуктора;
  • Якщо надрукований текст став блідим, то, можливо, поламався вал переносу;
  • Папір, що застряє, каже про поломки транcпортера.

Всі перераховані несправності можуть говорити про дві речі:

  1. Вийшов з ладу основний елемент принтера – головна плата.
  2. Знадобиться ремонт принтерів Brother.

Де знаходиться ця плата в принтері і як грамотно провести ремонт принтерів Бразер знають майстри СЦ «TotalService». Перед тим, як здійснити ремонт принтерів Бразер, нашим фахівцями в термін до 3-х днів проводиться діагностика. Результати діагностики дозволять визначитися з вибором ремонту.

Ремонт принтерів Бразер в надійній майстерні

Транснаціональна компанія Бразер понад 100 років тому починала з крихітної майстерні в японському містечку Нагоя з ремонту швейних машин. Пізніше Brother перейшли до випуску своїх швейних машин. Перепробувавши виробництво різних електроприладів – від фенів до пральних машин, Бразер сфокусувалися на випуску друкарської техніки і досягли успіху в цій справі.

Наша перша невелика майстерня відкрилася 13 років тому. Тоді ми займалися ремонтом комп’ютерної техніки. Сьогодні СЦ «TotalService» – це мережа майстерень в Києві, і ми надаємо широкий спектр послуг з ремонту техніки. Наші навички і знання – це результат працьовитості і відповідального ставлення до своєї роботи. У нас можна замовити ремонтні послуги для будь-якого принтера: ремонт принтерів Brother, HP, Xerox, Samsung, Canon.

Кожен день ми працюємо над тим, щоб Ваша техніка працювала як нова.

Ремонт принтерів Brother в нашій мережі – оперативне виправлення неполадок з гарантією якості. Нам можна довіряти!