ГоловнаПослугиРемонт принтерівРемонт струменевих принтерів

Ремонт струменевих принтерів

Ремонт струменевих принтерів в Києві

Струменеві МФУ та принтери – річ просто незамінна, це правда. Фотографії, графіки, зображення, інфографіка та т.д. Все це буде просто дивовижно виглядати на папері, якщо документ роздрукований на справному принтері. Чим же примітний ремонт струменевих принтерів і як розпізнати несправність до катастрофи?

Детально про все це ми розписали нижче.

фото ремонт струменевих принтерів фото ремонт струменевого принтера

Ремонт струменевих принтерів. 9 основних несправностей та їх симптоми:

 1. При відправці файлу на друк нічого не відбувається.
  Можливо пошкоджений або знищений драйвер. Видаліть старий і встановіть його повторно з офіційного сайту відповідного виробника.
 2. Закінчилися чорнила.
  Зазвичай про це попереджає індикація на принтері або виводиться відповідне сповіщення на монітор. Якщо є така можливість, фізично перевірте наявність чорнила.
 3. Принтер не бачить картридж.
  Тут 2 варіанти: закінчився ресурс картриджа (допоможе заміна картриджа або обнулення, якщо встановлено СБПЧ або ПКЗ), або пошкоджені контакти на картриджах. У другому випадку рішенням може бути очищення контактів «дідівським» способом – гумової теркою, або заміна картриджа.
 4. Принтер видає порожні аркуші / не друкують деякі кольори.
  Найчастіше цей симптом проявляється після тривалого простою. Якщо програмна чистка не дає результату, то варіанти 2: чистка друкуючої головки (допомагає приблизно в 70% випадків) або її заміна, що далеко не завжди рентабельно. В обох випадках, ремонт струменевих принтерів повинен проводиться фахівцем.
 5. Абсорбер відпрацьованого чорнила заповнений.
  Як правило, перше скидання абсорбера робиться програмно в сервісному центрі, коли за фактом «памперс» ще не заповнений. Вдруге наші фахівці рекомендують виводити окремий стік з резервуаром для відпрацьованого чорнила. Це зручно і усуває ризики протікання, адже чорнило більше не буде виливатися всередину принтера – злив чорнило з резервуара і всі щасливі.
 6. Пристрій не захоплює папір.
  Швидше за все несправні датчики. У цьому випадку ремонт струменевого принтера краще довірити сервісного центру.
 7. Принтер заминає папір.
  Або розбовтався механізм вузла протягання паперу, або в пристрій потрапив якийсь мілкий предмет. Радимо звернутися в сервісний центр
 8. Принтер видає помилкове застрягання паперу або зовсім її не втягує.
  Швидше за все, несправні датчики. У таких випадках радимо довірити ремонт струменевого принтера компетентному майстру. До слова, у нас працюють тільки такі!
 9. Принтер не включається, кабелі при цьому справні.
  Найімовірніше, вийшла з ладу плата живлення. Цю проблему зможе вирішити тільки майстер при наявності спеціального обладнання.

Корисна порада: ми, як фахівці, НЕ рекомендуємо користуватися послугами «майстрів за викликом». Гарантію такі майстри не надають, а значить, ремонт струменевого принтера, в більшості випадків проводиться не якісно.

Ремонт струменевих принтерів в СЦ TotalService

У будь-якому випадку, якщо самостійно вирішити проблему не представляється можливим – приносьте «пацієнта» в СЦ «TotalService» на безкоштовну діагностику.

Наші фахівці мають досвід в цій області більше 13 років. Ми виробляємо навіть найскладніший ремонт струменевих принтерів. Швидко. Надовго. З гарантією.

Сервісний центр TotalService – це:

 • Завжди ввічливий персонал. Ми працюємо для Вас!
 • Мережа офісів в Києві
 • Діагностика – Безкоштовно!
 • Карта лояльності – знижки, як приємний бонус.
 • 13 років практики – 53 892 задоволених клієнта
 • Гарантія на ремонт струменевих принтерів – 6 місяців
 • Рішення всіх проблем з технікою в одному місці. Ми ремонтуємо все, крім великої побутової техніки.