ГоловнаПослугиРемонт телефонівРемонт плати телефону

Ремонт плати телефону

Ремонт плати телефону – робота тонка

Материнськая (по аналогії з комп’ютерами) або системна плата – основа будь-якого телефону, від справності якої залежить робота всього пристрою. Плата об’єднує такі важливі компоненти, як процесор, пам’ять, батарея, роз’єми підключення дисплея, фронтальної камери, основної камери і антени. Що ж робити, якщо плата пошкоджена? Заміна? А якщо можливий ремонт плати телефону, то чи варта гра свічок?

Заміна плати в телефоні. Коли це найкращий вихід

фото заміна плати в телефоні   фото ремонт плати телефону

З усіх плат телефону, системна – найбільша, але, в той же час, і сама тендітна. Плата чутлива до ударів, вологи та температурних перепадів. Саме тонка структура, яка погано переносить термічний вплив, робить ремонт плати одним з найскладніших видів ремонту телефонів. Адже, в основному, ремонт системної плати передбачає процедуру пайки. Саме тому в більшості сервісних центрів, робота майстра в таких випадках зводиться до заміни плати на телефоні.

Ремонт плати телефону – це майже те саме, що «підкувати блоху», але досвідчені майстри просто зобов’язані це вміти. Найчастіше, заміна плати телефону – послуга нерентабельна, а часом і нездійсненна. Нові плати, як правило не продаються, а встановлювати б.у. занадто ризиковано. Тому, наші майстри докладають максимум зусиль, щоб відновити «рідну» плату. Гарантія як на заміну, так і на ремонт системної плати – 6 місяців.

Майстри TotalService, озброєні досвідом, знаннями і всіма необхідними інструментами, впораються з ремонтом плати оперативно, професійно і якість. Ми настільки впевнені в своїх інженерів, що завжди гарантуємо виконані в TotalService роботи.

Ремонт плати телефону. Якими можуть бути симптоми несправною плати в телефоні?

Так само причиною некоректної роботи плати може бути волога. Якщо Ви залили телефон – відразу ж віддавайте його на чистку і відновлення. Чим пізніше смартфон потрапить до майстра, тим більше ризик «загнивання» і корозії. Відповідно, тим менше ймовірність успішного ремонту телефону після потрапляння води.

Заміна плати на телефоні з майстрами TotalService

Ремонт плати телефону – це ювелірна робота, яка під силу лише людині зі знаннями і досвідом. Свої послуги ми почали надавати 13 років тому з ремонту комп’ютерів і складових. Почавши професійну діяльність з більш складного – ремонту материнських плат ПК, наші інженери оперативно і якісно проведуть заміну і ремонт плати телефону.

Все, що Вам потрібно – це звернутися в один з наших сервісних центрів в Києві (всі знаходяться поблизу метро), а далі свою роботу виконають професіонали.