ГоловнаВакансії

Вакансії

TotalService – це мережа сервісних центрів № 1 в Києві за відгуками клієнтів. Ми ремонтуємо практично будь-яку техніку, яка є будинки, офісі або в кишені. Ми свого роду хірурги – даємо улюбленій техніці клієнтів шанс на друге життя. Наша мета – змінити ринок сервісного обслуговування України, щоб кожен користувач міг отримати якісний сервіс своєї техніки!

Якщо ти розумієш, що готовий нарешті займатися цікавим продуктом і допомагати людям отримувати якісні послуги та відмінне обслуговування, тоді тобі до нас! Вибери підходящу тобі вакансію і записуйся на співбесіду.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Незалежно від обраної вакансії, для розгляду твоєї кандидатури, необхідно відправити резюме на E-mail: info@remont-pc.com.ua. Ми обов’язково вивчимо його і запросимо тебе на співбесіду. До зустрічі!

Менеджер по роботі з клієнтами

Нам в команду потрібен найкрутіший менеджер з продажу з внутрішньою начинкою комерсанта і Прометея.

Отже, кого ж ми хочемо бачити поруч із собою?

Член нашої команди – хлопець або дівчина у віці 20-30 років. Не курець, акуратно одягається, зовнішність вселяє довіру. Наш співробітник доброзичливий, цінує важливість клієнта, але має почуття власної гідності. Він (або вона) вміє писати без помилок, старанний і несе відповідальність за поставлені перед ним завдання. Всі ми працюємо над спільною ідеєю – розвиваємо в Україні західну модель сервісного центру, позбавляючи клієнтів від ризику неякісного обслуговування. Працюємо до результату! Якщо хоч 1 один пункт про тебе, ми зробимо все, щоб зробити з тебе професіонала своєї справи!

Щоб стати членом нашої команди, тобі НЕ потрібно бути професійним знавцем IT-термінів і знати як робиться пайка тієї чи іншої техніки. Специфіку цієї галузі і основам ми навчимо. Не переживай, наш період адаптації і навчання настільки КРУТИЙ, що через півроку роботи з нами, ти будеш не тільки кращим менеджером в цій галузі а й глибоко знатися на всіх напрямках електроніки.

Якщо ти не готовий викладатися на 110%, якщо ти боїшся інтенсивної роботи, якщо не готовий щодня вчиться чомусь новому, то ця вакансія не для тебе! … Бігом закривай нашу вакансію і шукай собі работку в посередніх компаніях! Але якщо ти хочеш потрапити в оточення людей, яке буде тебе стимулювати до розвитку, отримати знання, досвід і навички, які є у одиниць людей (що залишиться з тобою на все життя).

Якщо ти відчуваєш, що в тебе є бажання, прагнення і відданість працювати в ТоталСервіс. Тоді ці умови для тебе:

 1. Фіксована ставка +% від результату починаючи з першого робочого дня. Приблизно від 10200 грн.
 2. Оплата лікарняних та відпустки
 3. Компенсація спортзалу і навчання
 4. Робота тільки з вхідними дзвінками і запитами, старими клієнтами.
 5. Насичений період адаптації з особистим наставником і доступом до всього цікавого обладнання та інформації
 6. Кар’єрне зростання: від стажера до директора з продажу.
 7. Постійне прокачування в Переговорів, Публічних виступів, копірайтингу, IT-сфери, Постановки цілей.
 8. Молодий позитивний колектив!

Але, пам’ятай:

Під лежачий камінь вода не біжить, тобі потрібно постійно діяти і докладати максимум зусиль для того, щоб стати кращим. У нас немає ніяких пігулок для безтурботного успішного життя, ми впевнені що саме праця зробила з мавпи людину.

Маркетолог

Нам в команду потрібен найкрутіший маркетолог. Отже, кого ж ми хочемо бачити поруч із собою?

Член нашої команди:

 • Володіє аналітичним складом розуму (мислить фактами і тезами).
 • Проактивний (маркетолог сам формує і ставить собі завдання виходячи з поточних актуальних потреб компанії. Ми розглядаємо людину, орієнтовану на кінцевий результат).
 • Відповідальний (частина його заробітної плати безпосередньо прив’язана до показників створеної користі для бізнесу).
 • Має високі комунікативні навички (це фахівець, який в своїй діяльності часто ставить завдання і приймає результати робіт).
 • Орієнтований на результат.

Якщо ці пункти про тебе, ми зробимо все, щоб зробити з тебе професіонала своєї справи!

Які завдання ти будеш виконувати:

 1. Здійснювати спільно з керівництвом розробку маркетингової стратегії компанії.
 2. Брати участь в процесі короткострокового і довгострокового бізнес-планування, постановки цілей, а також керувати проектами з аналізу ринку з метою отримання інформації, необхідної для прийняття стратегічних бізнес-рішень.
 3. Готувати звіти та аналітичні довідки про розвиток ринку, стан суб’єкта економічної діяльності на ньому, можливі шляхи його розвитку.
 4. Забезпечувати збір інформації і готувати звітність, що дозволяє керівництву оцінювати ефективність дій, визначати поточні позиції компанії, планувати дії, спрямовані на реалізацію маркетингової стратегії.
 5. На основі даних готувати і надавати звіти про ефективність проведених Інтернет-маркетингових активностей заходів з метою підвищення ефективності майбутніх активностей.
 6. Проводити моніторинг відкритих джерел інформації, ЗМІ та спеціалізованих Інтернет-сайтів, здійснювати роботу з офіційними джерелами з метою збору альтернативної інформації по галузі, діяльності конкурентів.
 7. Налаштовувати воронки конверсії, покращувати ключові показники ресурсів компанії.
 8. Самостійно, або спільно з виконавцем, здійснювати первинну настройку, управління і подальше підтримання контекстної реклами.
 9. Оптимізувати Інтернет-ресурси компанії.
 10. Аналізувати рекламні активності конкурентів.
 11. Аналізувати поведінку користувачів на сайті, використовуючи висновки для поліпшення рекламних кампаній (Google Analytics і т.д.).
 12. Складати медіа-плани для спецпроектів.
 13. Складати звіти по проведеним рекламним кампаніям і готувати рекомендації для подальшого розвитку.
 14. Брати участь в розробці дизайну для ресурсів компанії.

Якщо ти не готовий викладатися на 110%, якщо ти боїшся інтенсивної роботи, якщо не готовий щодня вчиться чомусь новому, то ця вакансія не для тебе! … Швидко закривай нашу вакансію і шукай собі работенку в посередніх компаніях!

Але якщо ти хочеш потрапити в оточення людей, яке буде стимулювати до розвитку, отримати знання, досвід і навички, які є у одиниць людей (що залишиться з тобою на все життя)

Якщо ти відчуваєш, що в тебе є бажання, прагнення і відданість працювати в ТоталСервіс. Тоді ці умови для тебе:

 • Фіксована ставка +% від результату починаючи з першого робочого дня;
 • Оплата лікарняних та відпустки;
 • Компенсація спортзалу і навчання;
 • Постійне прокачування в маркетингу;
 • Молодий позитивний колектив!

Упевнений в собі і в своїх можливостях? Твої пріоритети та принципи схожі з нашими? Надсилай нам своє резюме і ми зв’яжемося з тобою після його розгляду.

Інженер (майстер) з ремонту телефонів та планшетів

Нам в команду потрібен інженер, уважний до деталей.

Натомість ми пропонуємо:

 1. Конкурентну оплату праці
 2. Можливість професійного, кар’єрного і фінансового зростання
 3. Стабільну заробітну плату
 4. Роботу в молодому, позитивному колективі
 5. 14 днів оплачуваної відпустки
 6. Оплата спортзалу
 7. Оплачувані лікарняні

Додаткові бонуси від роботи у нас:

 • Відпочинок за рахунок компанії. 1 раз на рік всією компанією ми робимо собі міні-відпустку на пару днів і їдемо в інше місто;
 • Навчання за рахунок компанії:
 • Оплата відвідування семінарів та тренінгів за межами компанії;
 • Чай-кава та печеньки.

Ми віримо в:

 1. КОМАНДУ -У нас немає «я молодець», коли вся команда не досягла мети. Коли команда досягла мети – ось тоді ти «молодець».
 2. РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – Ми віддані результатами, а не процесів. Тому кожен день ми сфокусовані на досягненні нашої мети.
 3. ПОРЯДОЧНОСТЬ – Ми віримо в кращі моральні якості людини, наші співробітники завжди прагнуть виконувати свої обіцянки і приносити користь людям. Член нашої команди завжди уникне навмисної шкоди оточуючим.
 4. КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ – Для нас важливий позитивний досвід каждогокліента. Тому ми завжди перевершуємо очікування клієнтів і будуємо з ними довгострокові відносини.
 5. ЯКІСТЬ – Ми пишаємося тим, що робимо. Тому завжди тримаємо фокус на якості. Ми вважаємо, що наші клієнти повинні отримувати тільки найкращі послуги, тому підтримуємо кожного клієнта. Ми встановлюємо високий стандарт якості у всьому, що робимо.
 6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – У нашій команді працюють усвідомлені люди – люди, готові брати на себе відповідальність за свої дії. У нас важливо вкладати душу в те, що робиш і бути чесним перед самим собою.

Якщо ти хочеш ремонтувати техніку і вмієш робити це якісно, ​​якщо ти хочеш розвиватися в цій сфері і готовий брати на себе відповідальність за якість послуг, які надаєш – зможеш стати членом нашої команди.

Вимоги:

 • Вміти акуратно розбирати телефони та планшети
 • Уміння робити дрібні ремонти (заміна разьемов)
 • Знання основ схемотехніки
 • Уміння працювати з паяльним обладнанням

А якщо впевнений в своїх силах, то ці умови для тебе:

 1. Ставка + бонусна система +% від виконаних ремонтів. Від 12 500 грн
 2. Графік роботи з 9.30-19.00 (1 субота в місяць робоча з 10.00-16.00)
 3. Ти спортсмен? Ми готові компенсувати частину твоїх витрат на спортзал
 4. Любиш читати? І це тематика пов’язана з розвитком і професіоналізмом? Я сам особисто буду купувати ці книги для твого розвитку і зростання
 5. Кар’єрне зростання: від стажиста до директора (вже є такі прецеденти) Дійдеш далі, познайомлю
 6. Молодий колектив, що не бачить кордонів для особистого зростання!

Але, пам’ятай:

З нами доведеться згадати що таке алфавіт, тобі потрібно постійно діяти і докладати максимум зусиль для того, щоб стати кращим. Тільки щоденна праця і відповідальність за те, що робиш – запорука успішного життя. Дерзай і все у тебе вийде. А ми тобі в цьому допоможемо. Я думаю, не сумнівайся! Якщо ти готовий рухатися з нами, тоді обов’язково відправляй нам своє резюме.