ГоловнаПослугиРемонт планшетівЗаміна акумулятора на планшеті

Заміна акумулятора на планшеті

Заміна акумулятора на планшеті в TotalService

Всі ми знаємо, що техніка недовговічна, хоч і купуємо її з думкою, що вона стане єдиною … Але приходить час і трапляється поломка, нехай і незначна. Заміна акумулятора на планшеті це всього лише окремий випадок усунення поломки, але довірити виявлення поломки варто тільки фахівцям. Звичайно, Ви і самі можете спробувати вирішити проблему, але заміна акумулятора не завжди на 100% вирішує питання. А в деяких випадках, проблема взагалі не в ньому, хоч симптом й схожий.

Причини несправності акумуляторів в планшетах

Звичайно, причини виходу з ладу акумуляторної батареї можуть бути різні, від низької якості матеріалів до недбалого ставлення самого власника. Але підсумок один, потрібно нести гаджет в сервісний центр. Заміна акумулятора в планшеті фахівцями СЦ «TotalService» виконується з наступних причин:

  • Природна амортизація внутрішніх елементів батареї;
  • Перепади напруги, які привели до виходу з ладу АКБ пристрої;
  • Механічні пошкодження (падіння, удар).

Найчастіше, власники гаджета прагнуть самостійно виконати заміну акумулятора на планшеті, як «першу допомогу», скориставшись підказками з інтернету. Така самодіяльність часто призводить до пошкодження корпусу, роз’ємів шлейфа і т.д., тому кілька разів подумайте, перш ніж самостійно намагатися замінити акумулятор планшета. А краще, навіть не думаючи зверніться до фахівця.

Заміна акумулятора на планшеті. Куди бігти?

Якщо Ви помітили що:

  1. Планшет заряджається все довше, а розряджається швидше;
  2. Пристрій абсолютно не заряджається і не включається;
  3. Механічні дефекти (здуття АКБ, деформація).

Вихід з цієї ситуації – нести свого електронного улюбленця до професіоналів на повну діагностику і виявлення проблеми. Після того, як фахівці визначать причину виходу з ладу, Вам будуть запропоновані заходи по «реанімації», однією з яких може бути заміна акумулятора на планшеті.

Заміна акумулятора планшета. Чому саме мережу СЦ «TotalService»

На сьогоднішній день кількість гаджетів рівна чи навіть перевищує кількість людей в Києві, та й Україні, в цілому, що породжує величезну кількість сервісів. Можна довго і нудно писати, чому «саме ми», але Вам потрібен результат – швидка, якісна заміна акумулятора в планшеті. Саме це наші інженери готові Вам запропонувати.

Переваги співпраці з нами:

  • Безкоштовна діагностика для постійних клієнтів, а так само, можливість виявлення поломки вже через 3 години (!!!) після звернення;
  • Ремонт по заміні акумулятора на планшеті буде проведений швидко і якісно (не кожен сервіс може суміщати це);
  • Гарантія на всі види робіт (за роботу відповідаємо «головою»). Ви повернулися з тієї ж поломкою по гарантії двічі? Повертаємо гроші!

Грамотна діагностика – майже половина справи, і якщо фахівці Вам скажуть, що заміна акумулятора на планшеті вирішить проблему, повірте, так і буде. Тому, якщо є необхідність провести заміну акумулятора на планшеті, звертайтеся тільки до кваліфікованих фахівців.