ГоловнаПослугиРемонт телевізорівРемонт ресиверів та тюнерів

Ремонт ресиверів та тюнерів

Ремонт ресиверів в Києві

Сьогодні телевізор за допомогою антени на даху дивляться все менше людей. Все більше користуються ресиверами, тюнерами, супутниковим телебаченням, які збільшують охоплення каналів і якість прийому сигналу. Саме від цього залежить якість відпочинку перед телевізором. Але, як не дивно, за багато років роботи зношуються не тільки телевізори та інша побутова техніка. А значить, якщо виникла необхідність звернутися в ремонт ресиверів – потрібно це робити швидко, і не роздумуючи.

Ремонт тюнера, супутникових та ефірних ресиверів: причини звернень

Часом здається, що якщо вже і трапиться щось, то з телевізором чи іншою побутовою технікою, але коли трапляються поломки в тюнері або ресівері, виникає питання: що робити, щоб повернути улюблені канали на екран ?!

Відповідь досить проста – звернутися в сервісний центр, який займається ремонтом тюнерів в Києві. Спеціально для Вас ремонтом ресиверів займається СЦ «TotalService».

Ось основні причини звернень в сервіс для ремонту ресиверів:

  • Вихід з ладу блоку живлення;
  • Не загоряються індикатори на коробці ресивера.

Це зовнішні проблеми, які свідчать про внутрішні поломки. Навіть якщо Ви «начитавшись гайдів» вирішите самостійно провести ремонт супутникових ресиверів та станете їх розбирати, Вам, як мінімум знадобиться багато часу, щоб знайти поломку (і це при самих примітивних поломках). Але дана самодіяльність в ремонті тюнера приносить плоди досить рідко, оскільки навіть якщо Ви знайдете поломку, для її усунення знадобляться оригінальні деталі, обладнання та досвід.

Чому трапляється поломка і коли необхідний ремонт ресиверів

Як показує досвід інженерів, звертаються в ремонт супутникових ресиверів і тюнерів власники, що використовують пристрої більше 2-3 років. І найчастіше, проблеми пов’язані з блоком живлення. Набагато рідше – всередині самого ресивера (тюнера). Так чи інакше, діагностувати це самостійно складно, тому звертайтеся в професійний ремонт ресиверів.

Найчастіше поломка трапляється через низьку якість деталей, які краще замінювати під час ремонту ресиверів на оригінальні, від виробника.

Ремонт ресиверів в СЦ «TotalService»

Можна багато розписувати, тому що наші інженери мають багатий досвід в ремонті супутникових ресиверів (тюнерів). Але, якщо виділити основні «за», звернувшись до нас, Ви зіткнетеся:

  1. З безкоштовною діагностикою для постійних клієнтів;
  2. З швидкою діагностикою: в звичайному порядку 1-3 дні, в терміновому – до 3-х годин;
  3. З гарантією роботи на ремонт супутникових ресиверів – 6 місяців.

Погодьтеся, краще мати гарантії, коли залишаєш пристрій в сервісі по ремонту ресиверів. Це економить час, нерви та кошти.