ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iMac

Ремонт iMac

Ремонт iMac, домашнього комп’ютера від Apple

Моноблочний персональний комп’ютер iMac від Apple вперше вийшов у світ в 1998 році. З тих пір зовнішній вигляд комп’ютерів перетерпів кардинальні зміни, а відтак їхні популярність стала тільки вище. Велика частка користувачів регулярно переходять з Windows на OS X, більш захищену і надійну техніку. Моноблоки від Епл ламаються вкрай рідко, але якщо Вам все ж знадобиться ремонт iMac – довіряйте тільки фахівцям.

Крім зручності користування OS X варто відзначити компактність моноблока Аймак: зі знімних деталей у ПК тільки миша і клавіатура. Це зручно для користувача, і страшно для недосвідчених майстрів. Фахівці TotalService ремонтують комп’ютери з 2004 року, в тому числі проводять ремонт iMac будь-якої складності.

Ремонт Aймак: ніякої самодіяльності

Що стосується несправностей, то поломки аймаку не відрізняються оригінальністю:

  1. несправності материнської плати;
  2. вихід з ладу жорсткого диска;
  3. проникнення вологи (і це не завжди розлита рідина, конденсат – не менше страшний “ворог”);
  4. несправність блоку живлення;
  5. механічні пошкодження.

Продукти Apple відносять до дорогої техніки. Ми не рекомендуємо прокачувати на техніці Еппл свої навички ремонту. Краще не ризикувати і звернутися в нашу мережу майстерень TotalService. Спочатку майстри проведуть діагностику. Це не займе більше 3-х днів. Звичайно, якщо Ви поспішаєте, то ми можемо надати додаткову послугу термінової діагностики, тоді пошук причини поломки займе не більше 3-х годин.

Далі, в залежності від результатів діагностики, інженери приступлять до ремонту. Ми ставимося відповідально до кожного замовлення і цінуємо будь-якого клієнта, тому роботу виконуємо якісно і оперативно.

Ремонт iMac в Києві в перевірених сервісних центрах

Коли ми думаємо, що платимо за бренд, ми платимо, насправді, не за ім’я, а за впевненість у якості продукту від виробника з ім’ям. Заради імені та завоювання довіри користувачів компаніям доводиться працювати роками, а той десятиліттями. І тут лише 2 варіанти: або ти пан (гарно себе зарекомендував) або пропав (найменша помилка може коштувати репутації). Наш сервіс працює більше 13 років на ринку ремонту техніки, і це відмінний старт. За час роботи ми виконали більше 53 960 замовлень, і ця цифра зростає з кожним днем.

Для Вашої зручності всі наші офіси в Києві знаходяться біля метро. Ви швидко доберетеся до нас, щоб скористуватися послугою ремонт Aймак. Якість виконаних послуг ми завжди гарантуємо. Приходьте до нас, і Ви самі переконаєтеся, наскільки оперативно і добротно ми виконаємо ремонт iMac. Він запрацює як новий!